Gå til hovedindhold

HP 330 Sæt med mus og tastatur Trådløs Engelsk

HPTastaturerEAN: 0195161923722
Pris fra 237 krtil 369 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 132 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP 330 Sæt med mus og tastatur Trådløs Engelsk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 237 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 330 - Tastatur & Mus sæt - Engelsk - Sort
237 kr
Til butik
HP 330 - Tastatur & Mus sæt - Engelsk - Sort billede

Produktinformation

Sæt med mus og tastatur, trådløs, 2.4 GHz, QWERTY, engelsk, sort, for HP 21, 22, 24, 27; Laptop 15, 15s, 17; Pavilion 24, 27, TP01; Pavilion Laptop 14, 15

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 2V9E6AA#ABB
EAN: 0195161923722
Varenr.: 3440215
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 330 Sæt med mus og tastatur Trådløs
250 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - HP 330 (sort)
-6%299 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur og mus - HP 330 (sort) billede

Produktinformation

Praktisk sæt med trådløst tastatur og musFå et rent skrivebord og solid hverdagskomfort med HP 330 trådløst tastatur og mus. Sættet er ideelt til hjemmet og kontoret, når du vil arbejde uden kabler. Det fulde tastatur i 100 % størrelse med numerisk tastatur gør indtastning og talarbejde nemt, mens den medfølgende mus har et ambidextrøst design, der passer til både højre- og venstrehåndede.Gennemført enkelt og klar til brugTastaturet kører trådløst via RF og har engelske taster. Musen har to trykknapper og scrollehjul, så du hurtigt navigerer i dokumenter og på nettet. Begge enheder bruger AAA-batterier, så du let kan komme i gang.Farve: SortTastatur: Fuld størrelse (100 %) med numerisk tastaturTastatursprog: EngelskForbindelse: Trådløs RFPegeredskab i tastatur: NejAnbefalet brug: Universal / HjemTastaturmål (B × D × H): 42,58 × 14,61 × 2,68 cmTastaturvægt: 420 gBaggrundsbelysning: NejMus: Inkluderet, ambidextrøs, 2 knapper, scrollehjulMusemål (B × D × H): 10,3 × 6,11 × 3,4 cmMusevægt: 50 gStrøm: AAA-batterier (tastatur og mus)Pakkens indhold: 2 produkterPakningsmål (B × H): 50,5 × 4,0 cmPakningsvægt: 720 g...

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.63g
EAN: 0195161923722
Varenr.: 1997763
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - HP 330 (sort)
-6%319 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 330 Sæt med mus og tastatur Trådløs
369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 330 Sæt med mus og tastatur Trådløs Engelsk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 330 Sæt med mus og tastatur Trådløs Engelsk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK237 kr276 krKøb
2CompuMail DK250 kr250 krKøb
3Boligcenter DK299 kr299 krKøb
4Vivas DK319 kr398 krKøb
5Ultrashop369 kr369 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 330 Sæt med mus og tastatur Trådløs Engelsk

PriceData har fulgt prisen på HP 330 Sæt med mus og tastatur Trådløs Engelsk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 237 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 297 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 267 kr.

Den nuværende pris på 237 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for HP 330 Sæt med mus og tastatur Trådløs Engelsk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for HP 330 Sæt med mus og tastatur Trådløs Engelsk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026237 kr1 kr (0%)
30. maj 2026238 kr1 kr (0%)
29. maj 2026237 kr1 kr (0%)
27. maj 2026238 kr1 kr (0%)
26. maj 2026239 kr1 kr (0%)
23. maj 2026240 kr1 kr (0%)
22. maj 2026239 kr2 kr (1%)
19. maj 2026241 kr1 kr (0%)
12. maj 2026242 kr10 kr (4%)
8. maj 2026252 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret