Gå til hovedindhold

Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Skorpionen 24/10 - 23/11

Kids by FriisKuglepenneEAN: 5704653003771
Pris fra 59,95 krtil 249,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (76% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Skorpionen 24/10 - 23/11 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59.95 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kids By Friis - Stjernetegn Skorpionen - Første Tand / Hårlok
59,95 kr
Til butik
Kids By Friis - Stjernetegn Skorpionen - Første Tand / Hårlok billede

Produktinformation

Kids By Friis præsenterer en smuk æske med stjernetegnet Skorpionen, designet til at opbevare...

Produktspecifikationer

Kategori: bolig|børneværelset|opbevaring
EAN: 5704653003771
Varenr.: 765598
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Første tand/hårlok - skorpionen
-30%174,97 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Første tand/hårlok - skorpionen billede

Produktinformation

Æske med stjernetegn til mælketænder og første hårlok fra KIDS By FRIIS Nu kan dit barn få dit stjernetegn som dekoration på værelset eller andre steder. Der er er to skuffer, én til mælketænder og én til den første hårlok. Æsken er håndmalet og håndlavet, og må kun bruges til pynt. Det er dermed ikke legetøj, men er virkelig fin og dekorativ som pynt til værelset.   Specifikationer Æske med stjernetegn Til mælketænder og første hårlok Dekorativ på børneværelset Selvlysende detaljer Ikke legetøj Mål: 6 x 6 x 12 cm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 696
EAN: 5704653003771
Varenr.: 8a8acfa8-d4d1-4c9c-8ba9-cd6fb8d3e99a
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Første tand/hårlok - skorpionen
-30%174,97 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Første tand/hårlok - skorpionen billede

Produktinformation

Første tand og hårlok æske med skorpionen stjernetegn, med planet og stjernebillede, som lyser i mørket. Figuren har to skuffer - En til første tand og en til hårlok. Super fin dåbsgave ide. Æsken er håndmalet så der kan være variationer.  Mål: 6x6x12,5 cm.

Produktspecifikationer

Kategori: Smykkeskrin
EAN: 5704653003771
Varenr.: 8a8acfa8-d4d1-4c9c-8ba9-cd6fb8d3e99a
Gå til ModernHouse.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Tandæske/Første hårlok - Skorpionen
249 kr
Til butik
Gå til Minegenverden.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Skorpionen 24/10 - 23/11
249 kr
Til butik
Gå til C.Centrum
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Min første tand og hårlok, Stjernetegn Skorpionen, Kids by Friis
249 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kids by Friis Hårlok/Tandæske m. Stjernetegn - 6 cm - Skorpionen
249,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kids by Friis - Første tand/hårlok, skorpionen
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Skorpionen 24/10 - 23/11 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Skorpionen 24/10 - 23/11 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk59,95 kr59,95 krKøb
2Pixizoo DK174,97 kr174,97 krKøb
3BabySam DK174,97 kr174,97 krKøb
4ModernHouse.dk249 kr249 krKøb
5Minegenverden.dk249 kr249 krKøb
6C.Centrum249 kr249 krKøb
7Kids-world.dk249,95 kr249,95 krKøb
8Rikki Tikki Shop249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Skorpionen 24/10 - 23/11

PriceData har fulgt prisen på Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Skorpionen 24/10 - 23/11 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 59,95 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 187 kr.

Den nuværende pris på 59,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 70% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Skorpionen 24/10 - 23/11. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Skorpionen 24/10 - 23/11 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202659,95 kr189,05 kr (76%)
28. maj 2026249 kr189,05 kr (315%)
24. maj 202659,95 kr189,05 kr (76%)
23. maj 2026249 kr189,05 kr (315%)
14. maj 202659,95 kr141,05 kr (70%)
13. maj 2026201 kr141,05 kr (235%)
8. maj 202659,95 kr142,05 kr (70%)
6. maj 2026202 kr1 kr (0%)
5. maj 2026201 kr48 kr (19%)
4. maj 2026249 kr48 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret