Gå til hovedindhold

Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Vægten 24/9 - 23/10

Kids by FriisKuglepenneSelvlysende detaljerOpbevaring af barnets første minderEAN: 5704653003764

Kids By Friis æske til første tand og hårlok med Vægten stjernetegn. Håndmalet med selvlysende stjernebillede, to skuffer til opbevaring. Ideel dåbsgave eller pynt til børneværelset. Læs mere

Pris fra 174,97 krtil 249,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 74,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Vægten 24/9 - 23/10 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 174.97 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Første tand/hårlok - vægten
-30%174,97 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Første tand/hårlok - vægten
-30%174,97 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til ModernHouse.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Tandæske/Første hårlok - Vægten
249 kr
Til butik
Gå til Minegenverden.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Vægten 24/9 - 23/10
249 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kids by Friis Hårlok/Tandæske m. Stjernetegn - 6 cm - Vægten
249,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kids by Friis - Første tand/hårlok, vægten
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Vægten 24/9 - 23/10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Vægten 24/9 - 23/10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Pixizoo DK174,97 kr174,97 krKøb
2BabySam DK174,97 kr174,97 krKøb
3ModernHouse.dk249 kr249 krKøb
4Minegenverden.dk249 kr249 krKøb
5Kids-world.dk249,95 kr249,95 krKøb
6Rikki Tikki Shop249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Kids By Friis Første tand/hårlok - Vægten

Kids by Friis

Kids By Friis æske til første tand og hårlok med Vægten stjernetegn. Håndmalet med selvlysende stjernebillede, to skuffer til opbevaring. Ideel dåbsgave eller pynt til børneværelset.

• tandæske
• hårlok æske
• mælketænder
• vægten stjernetegn
• dåbsgave
• børneværelse pynt
• kids by friis
• tandfe
• første tand
• baby erindringsæske
• Opbevaring af barnets første minder
• Selvlysende detaljer

Beskrivelse

Kids By Friis tandæske og hårlok med Vægten stjernetegn er en smuk og funktionel opbevaringsæske til barnets første mælketand og hårlok. Æsken er håndmalet med stjernetegnet Vægten, komplet med planet og stjernebillede der lyser i mørket, hvilket gør den til en magisk dekoration på børneværelset. Med to separate skuffer - én til første tand og én til hårlok - sikrer æsken, at disse dyrebare minder opbevares sikkert. Den håndmalede finish giver hver æske et unikt udtryk, og med mål på 6x6x12,5 cm passer den perfekt på en hylde eller et bord. Ideel som dåbsgave eller gave til nybagte forældre, der ønsker at bevare barnets første milepæle. Bemærk at æsken kun er til pynt og ikke legetøj.

Specifikationer

mål:6 x 6 x 12,5 cm
funktion:Opbevaring af tand og hårlok
materiale:Håndmalet
anvendelse:Dekoration - ikke legetøj
varenummer:346760
stjernetegn:Vægten
antal_skuffer:2 stk
særlige_egenskaber:Selvlysende detaljer

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Kan æsken bruges som legetøj?

Nej, æsken er kun til pynt og dekoration på børneværelset. Den er ikke godkendt som legetøj og bør placeres uden for børns rækkevidde.

Hvordan fungerer de selvlysende detaljer?

Stjernebilledet og planeten på æsken lyser automatisk i mørket. De oplades af dagslys eller lampelys og giver en blød glød om natten.

Er hver æske unik?

Ja, da æskerne er håndmalede kan der være små variationer i farver og detaljer, hvilket gør hver æske unik.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Vægten 24/9 - 23/10

PriceData har fulgt prisen på Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Vægten 24/9 - 23/10 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 174,97 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 211 kr.

Den nuværende pris på 174,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Vægten 24/9 - 23/10. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Vægten 24/9 - 23/10 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026174,97 kr24,98 kr (12%)
29. maj 2026199,95 kr2,05 kr (1%)
28. maj 2026202 kr2,05 kr (1%)
24. maj 2026199,95 kr49,05 kr (20%)
23. maj 2026249 kr49,05 kr (25%)
14. maj 2026199,95 kr1,05 kr (1%)
13. maj 2026201 kr1,05 kr (1%)
8. maj 2026199,95 kr1,05 kr (1%)
5. maj 2026201 kr48 kr (19%)
4. maj 2026249 kr48 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret