Gå til hovedindhold

Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Vædderen 21/3 - 20/4

Kids by FriisKuglepenneSelvlysende stjernetegnDåbsgaver og barnedåbEAN: 5704653003702

Kids by Friis tandæske med vædderen stjernetegn og selvlysende detaljer. Perfekt som dåbsgave med to skuffer til mælketænder og første hårlok - håndmalet kvalitet. Læs mere

Pris fra 249 krtil 249,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 0,95 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 199,95 kr 29. maj

Sammenlign priser på Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Vædderen 21/3 - 20/4 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til ModernHouse.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Tandæske/Første hårlok - Vædderen
249 kr
Til butik
Gå til Minegenverden.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Vædderen 21/3 - 20/4
249 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kids by Friis Hårlok/Tandæske m. Stjernetegn - 6 cm - Vædderen
249,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kids by Friis - Første tand/hårlok, vædderen
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Vædderen 21/3 - 20/4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Vædderen 21/3 - 20/4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1ModernHouse.dk249 kr249 krKøb
2Minegenverden.dk249 kr249 krKøb
3Kids-world.dk249,95 kr249,95 krKøb
4Rikki Tikki Shop249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Kids by Friis Tandæske/Første hårlok - Vædderen

Kids by Friis

Kids by Friis tandæske med vædderen stjernetegn og selvlysende detaljer. Perfekt som dåbsgave med to skuffer til mælketænder og første hårlok - håndmalet kvalitet.

• tandæske
• hårlok æske
• mælketænder
• stjernetegn æske
• vædderen
• kids by friis
• dåbsgave
• navngivningsfest
• børneværelse dekoration
• Dåbsgaver og barnedåb
• Selvlysende stjernetegn

Beskrivelse

Kids by Friis tandæske med vædderen stjernetegn er den perfekte gave til at bevare barnets første milepæle. Denne charmerende tandæske har et selvlysende stjernebillede af vædderen på toppen, som lyser smukt i mørket. Æsken indeholder to elegante skuffer - en til mælketænder og en til den første hårlok. Fremstillet af polyresin og håndmalet med fine detaljer. En unik og personlig gave til dåb, navngivningsfest eller andre særlige anledninger. Børn født mellem 21. marts og 19. april tilhører vædderens stjernetegn og vil elske denne smukke dekoration til deres værelse.

Specifikationer

mål:6 x 6 x 12 cm
farve:Grå/hvid
pleje:Tør aftørring anbefales
vægt:Ikke specificeret
skuffer:2 stk (mælketænder og hårlok)
materiale:Polyresin
egenskaber:Kun til dekoration, ikke legetøj
selvlysende:Ja, stjernebillede
stjernetegn:Vædderen (21. marts - 19. april)
fremstilling:Håndmalet

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er tandæsken sikker for børn?

Tandæsken er kun til dekoration og er ikke legetøj. Den bør holdes udenfor mindre børns rækkevidde og bruges kun under opsyn.

Hvordan virker det selvlysende stjernebillede?

Stjernebilledet på vædderen lyser i mørket efter at have været udsat for lys. Det giver en magisk effekt på børneværelset om aftenen.

Kan tandæsken personaliseres?

Ja, mange forhandlere tilbyder gratis gravering af barnets navn og fødselsdato på tandæsken, hvilket gør den til en unik og personlig gave.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Vædderen 21/3 - 20/4

PriceData har fulgt prisen på Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Vædderen 21/3 - 20/4 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 193 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 217 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 23% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Vædderen 21/3 - 20/4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Vædderen 21/3 - 20/4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026249 kr49,05 kr (25%)
29. maj 2026199,95 kr49,05 kr (20%)
28. maj 2026249 kr49,05 kr (25%)
24. maj 2026199,95 kr49,05 kr (20%)
23. maj 2026249 kr49,05 kr (25%)
14. maj 2026199,95 kr2,05 kr (1%)
13. maj 2026202 kr2,05 kr (1%)
8. maj 2026199,95 kr2,05 kr (1%)
5. maj 2026202 kr47 kr (19%)
4. maj 2026249 kr47 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret