Gå til hovedindhold

Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Jomfruen 24/8 - 23/9

Kids by FriisKuglepenneEAN: 5704653003757
Pris fra 174,97 krtil 249,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 74,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Jomfruen 24/8 - 23/9 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 174.97 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Første tand/hårlok - jomfruen
-30%174,97 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Første tand/hårlok - jomfruen billede

Produktinformation

Æske med stjernetegn til mælketænder og første hårlok fra KIDS By FRIIS Nu kan dit barn få dit stjernetegn som dekoration på værelset eller andre steder. Der er er to skuffer, én til mælketænder og én til den første hårlok. Æsken er håndmalet og håndlavet, og må kun bruges til pynt. Det er dermed ikke legetøj, men er virkelig fin og dekorativ som pynt til værelset.   Specifikationer Æske med stjernetegn (Jomfruen) Til mælketænder og første hårlok Dekorativ på børneværelset Selvlysende detaljer Ikke legetøj Mål: 6 x 6 x 12 cm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 696
EAN: 5704653003757
Varenr.: 3ec06d90-6956-42c0-9e7a-b90d027c9dc7
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Første tand/hårlok - jomfruen
-30%174,97 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Første tand/hårlok - jomfruen billede

Produktinformation

Første tand og hårlok æske med jomfruen stjernetegn, med planet og stjernebillede, som lyser i mørket. Figuren har to skuffer - En til første tand og en til hårlok. Super fin dåbsgave ide. Æsken er håndmalet så der kan være variationer.  Mål: 6x6x12,5 cm.

Produktspecifikationer

Kategori: Smykkeskrin
EAN: 5704653003757
Varenr.: 3ec06d90-6956-42c0-9e7a-b90d027c9dc7
Gå til ModernHouse.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Tandæske/Første hårlok - Jomfruen
249 kr
Til butik
Gå til Minegenverden.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Jomfruen 24/8 - 23/9
249 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kids by Friis Hårlok/Tandæske m. Stjernetegn - 6 cm - Jomfruen
249,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kids by Friis - Første tand/hårlok, jomfruen
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Jomfruen 24/8 - 23/9 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Jomfruen 24/8 - 23/9 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Pixizoo DK174,97 kr174,97 krKøb
2BabySam DK174,97 kr174,97 krKøb
3ModernHouse.dk249 kr249 krKøb
4Minegenverden.dk249 kr249 krKøb
5Kids-world.dk249,95 kr249,95 krKøb
6Rikki Tikki Shop249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Jomfruen 24/8 - 23/9

PriceData har fulgt prisen på Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Jomfruen 24/8 - 23/9 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 174,97 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 213 kr.

Den nuværende pris på 174,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Jomfruen 24/8 - 23/9. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Tandæske og hårlok med stjernetegn fra Kids by Friis - Jomfruen 24/8 - 23/9 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026174,97 kr24,98 kr (12%)
29. maj 2026199,95 kr49,05 kr (20%)
28. maj 2026249 kr49,05 kr (25%)
24. maj 2026199,95 kr49,05 kr (20%)
23. maj 2026249 kr49,05 kr (25%)
14. maj 2026199,95 kr2,05 kr (1%)
13. maj 2026202 kr2,05 kr (1%)
8. maj 2026199,95 kr2,05 kr (1%)
5. maj 2026202 kr47 kr (19%)
4. maj 2026249 kr47 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret