Gå til hovedindhold

Tallerken Bloomingville Jules stentøj Ø28,5 cm multi farvet

BloomingvilleTallerkenerEAN: 5711173245116
Pris fra 120 krtil 189 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tallerken Bloomingville Jules stentøj Ø28,5 cm multi farvet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Jules tallerken 28,5 cm Multi
-33%120 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Jules tallerken 28,5 cm Multi billede

Produktinformation

Bloomingville Jules tallerken 28,5 cm Multi

Produktspecifikationer

Kategori: Spisetallerkner
EAN: 5711173245116
Varenr.: 42458-01
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Jules Tallerken, Grå, Stentøj D28,5xh2 Cm
-28%129 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Jules Tallerken, Blå, Stentøj, D28,5xH2 cm
179 kr
Til butik
Bloomingville - Jules Tallerken, Blå, Stentøj, D28,5xH2 cm billede

Produktinformation

Jules Tallerken fra Bloomingville er et smukt håndlavet stykke stentøj med en unik flerfarvet glasur. Du kan bringe et strejf af kunst til dit bord med denne kunstneriske kombination af karrytoner blandet med dyb havblå. Tåler opvaskemaskine og mikroovn.

Produktspecifikationer

Farve: Blå
EAN: 5711173245116
Varenr.: BLO82046906
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tallerken Bloomingville Jules stentøj Ø28,5 cm multi farvet
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tallerken Bloomingville Jules stentøj Ø28,5 cm multi farvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tallerken Bloomingville Jules stentøj Ø28,5 cm multi farvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK120 kr169 krKøb
2Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør129 kr129 krKøb
3Rikki Tikki Shop179 kr179 krKøb
4Likehome.dk189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tallerken Bloomingville Jules stentøj Ø28,5 cm multi farvet

PriceData har fulgt prisen på Tallerken Bloomingville Jules stentøj Ø28,5 cm multi farvet i 182 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 125 kr.

Den nuværende pris på 120 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Tallerken Bloomingville Jules stentøj Ø28,5 cm multi farvet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Tallerken Bloomingville Jules stentøj Ø28,5 cm multi farvet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026120 kr9 kr (7%)
27. maj 2026129 kr4 kr (3%)
13. maj 2026125 kr5 kr (4%)
12. maj 2026120 kr5 kr (4%)
11. maj 2026125 kr5 kr (4%)
9. maj 2026120 kr9 kr (7%)
8. maj 2026129 kr4 kr (3%)
7. maj 2026125 kr5 kr (4%)
6. maj 2026120 kr9 kr (7%)
4. maj 2026129 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret