Gå til hovedindhold

Tallerken Bloomingville Jules håndlavet stentøj med flerfarvet glasur Ø22 cm multi mikroovn- og opvaskemaskinesikker

BloomingvilleTallerkenerEAN: 5711173245123
Pris fra 88 krtil 129 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85 kr 9. maj

Sammenlign priser på Tallerken Bloomingville Jules håndlavet stentøj med flerfarvet glasur Ø22 cm multi mikroovn- og opvaskemaskinesikker og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Jules asiet 22 cm Multi
-32%88 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Jules asiet 22 cm Multi billede

Produktinformation

Bloomingville Jules asiet 22 cm Multi

Produktspecifikationer

Kategori: Assietter
EAN: 5711173245123
Varenr.: 42459-01
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Jules Tallerken, Blå, Stentøj
98 kr
Til butik
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Jules Tallerken, Grå, Stentøj
-23%99 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jules Tallerken, Grå, Stentøj billede

Produktinformation

Jules tallerken i stentøj med reaktiv glasur Jules tallerkenen fra Bloomingville forener funktionalitet med et kunstnerisk udtryk. Den reaktive glasur skaber et levende farvespil i blå nuancer kombineret med varme toner, som giver hver tallerken sit eget...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Køkken | Køkkenartikler | Køkkenservice
EAN: 5711173245123
Varenr.: 1491563
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tallerken Bloomingville Jules håndlavet stentøj med flerfarvet glasur Ø22 cm multi mikroovn- og opvaskemaskinesikker
-17%115 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Jules Tallerken, Blå, Stentøj, D22xH2 cm
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tallerken Bloomingville Jules håndlavet stentøj med flerfarvet glasur Ø22 cm multi mikroovn- og opvaskemaskinesikker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tallerken Bloomingville Jules håndlavet stentøj med flerfarvet glasur Ø22 cm multi mikroovn- og opvaskemaskinesikker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK88 kr137 krKøb
2CS MEGASTORE DK98 kr137 krKøb
3Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør99 kr99 krKøb
4Likehome.dk115 kr115 krKøb
5Rikki Tikki Shop129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tallerken Bloomingville Jules håndlavet stentøj med flerfarvet glasur Ø22 cm multi mikroovn- og opvaskemaskinesikker

PriceData har fulgt prisen på Tallerken Bloomingville Jules håndlavet stentøj med flerfarvet glasur Ø22 cm multi mikroovn- og opvaskemaskinesikker i 182 dage. Laveste pris i perioden er 77 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Tallerken Bloomingville Jules håndlavet stentøj med flerfarvet glasur Ø22 cm multi mikroovn- og opvaskemaskinesikker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Tallerken Bloomingville Jules håndlavet stentøj med flerfarvet glasur Ø22 cm multi mikroovn- og opvaskemaskinesikker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202688 kr2 kr (2%)
10. maj 202690 kr5 kr (6%)
9. maj 202685 kr5 kr (6%)
8. maj 202690 kr5 kr (6%)
29. mar. 202685 kr5 kr (6%)
28. mar. 202690 kr5 kr (6%)
19. mar. 202685 kr5 kr (6%)
18. mar. 202690 kr5 kr (6%)
15. mar. 202685 kr5 kr (6%)
14. mar. 202690 kr5 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret