Gå til hovedindhold

Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB 10,9" Wi‑Fi 6 - Rød

SamsungEAN: 8806097638193
Pris fra 3.000 krtil 3.999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 999 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB 10,9" Wi‑Fi 6 - Rød og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3000 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy Tab S10 Lite 10.9" 256GB 8GB Rød
3.000 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab S10 Lite 10.9" 256GB 8GB Rød billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab S10 Lite - Tablet - Android 15 - 256 GB - 10.9" TFT (2112 x 1320) - microSD indgang - 3G, 4G, 5G - service ikke inkluderet - koralrød

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: SM-X406BZRPEUE
EAN: 8806097638193
Varenr.: 1003566761
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB 10,9" Wi‑Fi 6 - Rød
3.599 kr
Til butik
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB 10,9" Wi‑Fi 6 - Rød billede

Produktinformation

Elegant tablet til hverdag og underholdningGalaxy Tab S10 Lite 5G giver dig en smidig oplevelse i et slankt slate‑design. Den 10,9" WUXGA+ skærm med 90 Hz opdateringshastighed er oplagt til streaming, spil og læsning. Med 5G‑forbindelse kan du være online på farten, og det store batteri på 8.000 mAh holder til lange dage. Den leveres med S Pen, så du kan skrive noter, skitsere og arbejde mere præcist.Ydelse og plads til det heleOcta‑core processoren (op til 2,4 GHz) og 8 GB RAM giver solid respons til multitasking. Du får 256 GB intern lagerplads - med ca. 230,8 GB brugertilgængeligt - og mulighed for udvidelse med MicroSD op til 2 TB. Naviger sikkert med GPS, GLONASS, Galileo, QZSS og BeiDou, og nyd moderne trådløs teknologi som Wi‑Fi 6 og Bluetooth 5,3.Kamera, lyd og tilslutningTag billeder og video i op til 1080p med 8 MP bagkamera og 5 MP frontkamera til videoopkald. USB‑C bruges til både opladning og hovedtelefoner. Tabletten kører Android og understøtter Wi‑Fi Direct, MIMO samt en lang række medieformater.Skærm: 10,9" WUXGA+ (2.112 × 1.320), 90 Hz, TFTProcessor: 8 kerner, 2,0–2,4 GHzHukommelse: 8 GB RAMLager: 256 GB, brugertilgængeligt ca. 230,8 GBKortplads: MicroSD op til 2 TBNetværk: 5G, Wi‑Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5,3, Wi‑Fi DirectNavigation: GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDouKamera: 8 MP bag, 5 MP front, video op til 1.920 × 1.080/30 fpsBatteri: 8.000 mAh (ikke-udskifteligt)Tilslutning: USB‑C til opladning og lydMål: 16,58 × 25,43 × 0,66 cm (H × B × D)Vægt: 0,524 kgFarve: RødMedfølger: USB‑C kabel, S PenIP‑kode: IP42...

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tablets
Vægt: 0.79g
EAN: 8806097638193
Varenr.: 1992005
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB 10,9" Wi‑Fi 6 - Rød
3.619 kr
Til butik
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB 10,9" Wi‑Fi 6 - Rød billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tablets
Vægt: 0.79g
EAN: 8806097638193
Varenr.: 1992005
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 256GB/8GB - Red
3.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB 10,9" Wi‑Fi 6 - Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB 10,9" Wi‑Fi 6 - Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.000 kr3.000 krKøb
2Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
3Vivas DK3.619 kr3.698 krKøb
4Proshop DK3.999 kr3.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB 10,9" Wi‑Fi 6 - Rød

PriceData har fulgt prisen på Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB 10,9" Wi‑Fi 6 - Rød i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.000 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 3.347 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.150 kr.

Den nuværende pris på 3.000 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB 10,9" Wi‑Fi 6 - Rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB 10,9" Wi‑Fi 6 - Rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.000 kr52 kr (2%)
22. maj 20263.052 kr31 kr (1%)
14. maj 20263.083 kr10 kr (0%)
8. maj 20263.093 kr62 kr (2%)
2. maj 20263.155 kr103 kr (3%)
22. apr. 20263.258 kr3 kr (0%)
21. apr. 20263.255 kr3 kr (0%)
18. apr. 20263.258 kr89 kr (3%)
17. apr. 20263.347 kr220 kr (7%)
13. dec. 20253.127 kr84 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret