Gå til hovedindhold

Samsung Surfplatta Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB - Gray Samsung

SamsungTabletcomputereEAN: 8806097638322
Pris fra 3.999 krtil 4.840 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 841 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.429 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Samsung Surfplatta Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB - Gray Samsung og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3999 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S10 Lite X406 5G (256GB/Grey)
3.999 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab S10 Lite X406 5G (256GB/Grey) billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab S10 Lite X406 5G (256GB/Grey)E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Samsung tablets
EAN: 8806097638322
Varenr.: Samsung Galaxy Tab S10 Lite X406 5G (256GB/Grey)
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung | Galaxy Tab S10 Lite 5G - 256GB - Grey
3.999 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 256GB/8GB - Grey
3.999 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 256GB/8GB - Grey billede

Produktinformation

10.9" (2112x1320) 90Hz LCD Display, 5G, Exynos 1380, 8 GB RAM, 256 GB Flash, microSD, Cameras: 8MPixel (Back), 5MPixel (Front), Stereo Speakers, One UI, Wi-Fi 6, BT 5.3, S-Pen, IP42, 8000 mAh Battery, 25W Wired Charging, 524 gram

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tablet
Artikel nr.: SM-X406BZAPEUB
EAN: 8806097638322
Varenr.: 3398130
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Galaxy Tab S10 Lite 5G 256GB (gray)
3.999 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 10.9 8GB 256GB Grå
4.089 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Surfplatta Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB - Gray Samsung
4.840 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Surfplatta Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB - Gray Samsung koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Surfplatta Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB - Gray Samsung koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk3.999 kr3.999 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.999 kr3.999 krKøb
3Proshop DK3.999 kr3.999 krKøb
4Komplett DK3.999 kr3.999 krKøb
5Ultrashop4.089 kr4.089 krKøb
6Teknikproffset DK4.840 kr4.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Surfplatta Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB - Gray Samsung

PriceData har fulgt prisen på Samsung Surfplatta Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB - Gray Samsung i 180 dage. Laveste pris i perioden er 3.399 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 3.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.785 kr.

Den nuværende pris på 3.999 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Samsung Surfplatta Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB - Gray Samsung. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Samsung Surfplatta Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB - Gray Samsung de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.999 kr270 kr (7%)
29. maj 20263.729 kr270 kr (7%)
22. maj 20263.999 kr370 kr (10%)
20. maj 20263.629 kr369 kr (9%)
18. maj 20263.998 kr369 kr (10%)
16. maj 20263.629 kr369 kr (9%)
15. maj 20263.998 kr359 kr (10%)
8. maj 20263.639 kr80 kr (2%)
3. maj 20263.719 kr279 kr (7%)
28. apr. 20263.998 kr300 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret