Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi Gray Samsung SmartTag2 109 WQXGA Display Octa-Cora 8GB RAM 128GB Speicher Android

SamsungTabletcomputereAI-drevet ydeevne med S PenProduktivitet og kreativt arbejdeEAN: 8806097195740

Samsung Galaxy Tab S10 FE kombinerer ydeevne og elegance med 10,9" skærm, Exynos 1580 processor, 8GB RAM og 128GB lager. Inkluderer S Pen til kreativ arbejde. Læs mere

Pris fra 3.175 krtil 5.233 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 2.058 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.963 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi Gray Samsung SmartTag2 109 WQXGA Display Octa-Cora 8GB RAM 128GB Speicher Android og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3175 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S10 FE X520B Wi-Fi (128GB/Grey)
3.175 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8GB 128GB Grå
3.228 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8GB 128GB Grå
3.529 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10,9" Wi‑Fi (Grå)
3.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10,9" Wi‑Fi (Grå)
4.019 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy Tab S10 Fe 8gb 10.9 tommer Samsung Exynos 128gb Grå
4.174 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S10 FE 128GB/8GB - Grey
4.699 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S10 FE WiFi 128GB (grå)
4.699 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Surfplatta Galaxy Tab S10 FE Wifi 128GB - Gray Samsung
5.233 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi Gray Samsung SmartTag2 109 WQXGA Display Octa-Cora 8GB RAM 128GB Speicher Android koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi Gray Samsung SmartTag2 109 WQXGA Display Octa-Cora 8GB RAM 128GB Speicher Android koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk3.175 kr3.175 krKøb
2CompuMail DK3.228 kr3.228 krKøb
3Ultrashop3.529 kr3.529 krKøb
4Boligcenter DK3.999 kr3.999 krKøb
5Vivas DK4.019 kr4.098 krKøb
6Dustin DK4.174 kr4.260,25 krKøb
7Proshop DK4.699 kr4.699 krKøb
8Komplett DK4.699 kr4.699 krKøb
9Teknikproffset DK5.233 kr5.292 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8GB 128GB Grey

Samsung

Samsung Galaxy Tab S10 FE kombinerer ydeevne og elegance med 10,9" skærm, Exynos 1580 processor, 8GB RAM og 128GB lager. Inkluderer S Pen til kreativ arbejde.

• Samsung tablet
• Galaxy Tab
• Android tablet
• 10 tommer tablet
• S Pen tablet
• tablet til studier
• Produktivitet og kreativt arbejde
• AI-drevet ydeevne med S Pen

Beskrivelse

Samsung Galaxy Tab S10 FE er en alsidig tablet designet til at kombinere kraftfuld ydeevne, bærbarhed og visuel kvalitet. Med en 10,9" LCD-skærm der leverer skarpe og flydende billeder ved 90 Hz, samt Vision Booster teknologi for optimal synlighed selv udendørs med op til 800 nits lysstyrke. Den kraftfulde Exynos 1580 processor og 8GB RAM sikrer hurtig ydeevne til multitasking, indholdsskabelse og produktivitetsarbejde. Med 128GB intern lagerplads udvideligt med microSD op til 2TB, 13MP bagkamera og frontkamera til videoopkald. IP68-beskyttet design gør den holdbar i hverdagen, mens det inkluderede S Pen muliggør præcis notetagning og kreativt arbejde. Perfekt til studerende, professionelle og kreative sjæle.

Specifikationer

ram:8 GB
s_pen:inkluderet
vægt:497 gram
wi_fi:Wi-Fi 6 (802.11ax)
batteri:8000 mAh
bagkamera:13 MP
bluetooth:5.3
opladning:45W kablet
processor:Samsung Exynos 1580
lagerplads:128 GB
opløsning:2304 x 1440 pixel
beskyttelse:IP68
frontkamera:12 MP
udvidelig_lager:microSD op til 2 TB
skærmstørrelse:10,9 tommer LCD
opdateringshastighed:90 Hz

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Kan jeg udvide lagerpladsen på Samsung Galaxy Tab S10 FE?

Ja, tabletten understøtter microSD kort op til 2TB udover de 128GB intern lagerplads, så du kan gemme store mængder data, apps og medier.

Er S Pen inkluderet i købet af Galaxy Tab S10 FE?

Ja, S Pen følger med tabletten og giver dig mulighed for præcis skrivning, tegning og navigation direkte på skærmen.

Hvor holdbar er tabletten ved daglig brug?

Galaxy Tab S10 FE har IP68-certificering som gør den resistent mod vand og støv, så den tåler hverdagens udfordringer og kan bruges udendørs.

Hvor god er skærmkvaliteten til udendørs brug?

Skærmen har Vision Booster teknologi med op til 800 nits lysstyrke, hvilket sikrer god synlighed selv i direkte sollys og udendørs forhold.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi Gray Samsung SmartTag2 109 WQXGA Display Octa-Cora 8GB RAM 128GB Speicher Android

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi Gray Samsung SmartTag2 109 WQXGA Display Octa-Cora 8GB RAM 128GB Speicher Android i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.799 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 3.187 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.917 kr.

Den nuværende pris på 3.175 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi Gray Samsung SmartTag2 109 WQXGA Display Octa-Cora 8GB RAM 128GB Speicher Android. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi Gray Samsung SmartTag2 109 WQXGA Display Octa-Cora 8GB RAM 128GB Speicher Android de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.175 kr12 kr (0%)
22. maj 20263.187 kr179 kr (6%)
6. maj 20263.008 kr45 kr (2%)
29. apr. 20262.963 kr45 kr (1%)
25. apr. 20263.008 kr45 kr (2%)
24. apr. 20262.963 kr46 kr (2%)
23. apr. 20263.009 kr46 kr (2%)
22. apr. 20262.963 kr1 kr (0%)
21. apr. 20262.964 kr1 kr (0%)
19. apr. 20262.963 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret