Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G Entreprise Edition Samsung Exynos LTE-TDD LTE-FDD 128 GB 277 cm 109 8 GB Wi-Fi 6 80211ax

SamsungTabletcomputereEAN: 8806097201885
Pris fra 4.427 krtil 6.073,31 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.646,31 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.799 kr 23. maj

Sammenlign priser på Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G Entreprise Edition Samsung Exynos LTE-TDD LTE-FDD 128 GB 277 cm 109 8 GB Wi-Fi 6 80211ax og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4427 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S10 FE X526B 5G (128GB/Grey)
4.427 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab S10 FE X526B 5G (128GB/Grey) billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab S10 FE X526B 5G (128GB/Grey)E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Samsung tablets
EAN: 8806097201885
Varenr.: Samsung Galaxy Tab S10 FE X526B 5G (128GB/Grey)
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G Enterprise Edition 10,9" 8/128 GB - Grå
-6%4.499 kr
Før 4.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G Enterprise Edition 10,9" 8/128 GB - Grå billede

Produktinformation

Alsidig tablet til arbejde og underholdningSamsung Galaxy Tab S10 FE 5G giver dig kraft, skærm og tilslutning i én elegant pakke. Den 10,9" WUXGA+ TFT-skærm (2.304 × 1.440) er ideel til mails, møder og streaming, mens 5G og Wi‑Fi 6 holder dig online - hjemme, på farten eller på kontoret. Den medfølgende S Pen gør det nemt at tage noter, skitsere og signere dokumenter.Ydelse, der følger med din dagExynos‑processoren med 8 kerner og op til 2,9 GHz giver smidig multitasking. 8 GB RAM og 128 GB lager rækker til apps og filer, og med MicroSD kan du udvide op til 2 TB. Fingeraftrykslæseren giver hurtig, sikker adgang, og batteriet på 8.000 mAh leverer op til 20 timers videovisning med USB‑C hurtigopladning op til 45 W.Bygget til mobil produktivitetDen slanke slate‑formfaktor på kun 6 mm og vægt på 500 g gør den let at have med. Dual SIM (NanoSIM + eSIM) giver fleksibel tilslutning, og præcis navigation understøttes af GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou og QZSS. Kameraerne på 13 MP bagtil og 12 MP front gør videoopkald og 4K‑optagelser klare.Skærm: 10,9" TFT, 2.304 × 1.440 (WUXGA+), 16 mio. farverProcessor: Samsung Exynos, 8 kerner, boost op til 2,9 GHz (model 1580)Hukommelse: 8 GB RAMLager: 128 GB, brugertilgængeligt ca. 106,3 GBKortplads: MicroSD op til 2 TBMobilnet: 5G/4G/3G, Dual SIM (NanoSIM + eSIM)Trådløst: Wi‑Fi 6, Wi‑Fi Direct, Bluetooth 5,3Porte: USB‑C (USB 2.0), hovedtelefon via USBKamera: 13 MP bag, 12 MP front, 4K 30 fpsSikkerhed: FingeraftrykslæserBatteri: 8.000 mAh, videoafspilning op til 20 t, opladning 15–45 W via USB‑CMål og vægt: 25,43 × 16,58 × 0,6 cm, 0,50 kgFarve: GråMed i pakken: S Pen (AC‑adapter medfølger ikke)IP‑klassificering: IP68...

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tablets
Vægt: 0.75g
EAN: 8806097201885
Varenr.: 2051030
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G Enterprise Edition 10,9" 8/128 GB - Grå
-6%4.519 kr
Før 4.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G Enterprise Edition 10,9" 8/128 GB - Grå billede

Produktinformation

Alsidig tablet til arbejde og underholdningSamsung Galaxy Tab S10 FE 5G giver dig kraft, skærm og tilslutning i Ãn elegant pakke. Den 10,9" WUXGA+ TFT-skærm (2.304 × 1.440) er ideel til mails, møder og streaming, mens 5G og Wi‑Fi 6 holder dig online – hjemme, pÃ¥ farten eller pÃ¥ kontoret. Den medfølgende S Pen gør det nemt at tage noter, skitsere og signere dokumenter.Ydelse, der følger med din dagExynos‑processoren med 8 kerner og op til 2,9 GHz giver smidig multitasking. 8 GB RAM og 128 GB lager rækker til apps og filer, og med MicroSD kan du udvide op til 2 TB. Fingeraftrykslæseren giver hurtig, sikker adgang, og batteriet pÃ¥ 8.000 mAh leverer op til 20 timers videovisning med USB‑C hurtigopladning op til 45 W.Bygget til mobil produktivitetDen slanke slate‑formfaktor pÃ¥ kun 6 mm og vægt pÃ¥ 500 g gør den let at have med. Dual SIM (NanoSIM + eSIM) giver fleksibel tilslutning, og præcis navigation understøttes af GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou og QZSS. Kameraerne pÃ¥ 13 MP bagtil og 12 MP front gør videoopkald og 4K‑optagelser klare.Skærm: 10,9" TFT, 2.304 × 1.440 (WUXGA+), 16 mio. farverProcessor: Samsung Exynos, 8 kerner, boost op til 2,9 GHz (model 1580)Hukommelse: 8 GB RAMLager: 128 GB, brugertilgængeligt ca. 106,3 GBKortplads: MicroSD op til 2 TBMobilnet: 5G/4G/3G, Dual SIM (NanoSIM + eSIM)TrÃ¥dløst: Wi‑Fi 6, Wi‑Fi Direct, Bluetooth 5,3Porte: USB‑C (USB 2.0), hovedtelefon via USBKamera: 13 MP bag, 12 MP front, 4K 30 fpsSikkerhed: FingeraftrykslæserBatteri: 8.000 mAh, videoafspilning op til 20 t, opladning 15–45 W via USB‑CMÃ¥l og vægt: 25,43 × 16,58 × 0,6 cm, 0,50 kgFarve: GrÃ¥Med i pakken: S Pen (AC‑adapter medfølger ikke)IP‑klassificering: IP68...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tablets
Vægt: 0.75g
EAN: 8806097201885
Varenr.: 2051030
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G Entreprise Edition Samsung Exynos LTE-TDD LTE-FDD 128 GB 277 cm 109 8 GB Wi-Fi 6 80211ax
6.073,31 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G Entreprise Edition Samsung Exynos LTE-TDD LTE-FDD 128 GB 277 cm 109 8 GB Wi-Fi 6 80211ax koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G Entreprise Edition Samsung Exynos LTE-TDD LTE-FDD 128 GB 277 cm 109 8 GB Wi-Fi 6 80211ax koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk4.427 kr4.427 krKøb
2Boligcenter DK4.499 kr4.499 krKøb
3Vivas DK4.519 kr4.598 krKøb
4Ultrashop6.073,31 kr6.073,31 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G Entreprise Edition Samsung Exynos LTE-TDD LTE-FDD 128 GB 277 cm 109 8 GB Wi-Fi 6 80211ax

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G Entreprise Edition Samsung Exynos LTE-TDD LTE-FDD 128 GB 277 cm 109 8 GB Wi-Fi 6 80211ax i 141 dage. Laveste pris i perioden er 3.499 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 6.073,31 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.348 kr.

Den nuværende pris på 4.427 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G Entreprise Edition Samsung Exynos LTE-TDD LTE-FDD 128 GB 277 cm 109 8 GB Wi-Fi 6 80211ax. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G Entreprise Edition Samsung Exynos LTE-TDD LTE-FDD 128 GB 277 cm 109 8 GB Wi-Fi 6 80211ax de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20264.427 kr628 kr (17%)
23. maj 20263.799 kr600 kr (14%)
22. maj 20264.399 kr28 kr (1%)
9. maj 20264.427 kr28 kr (1%)
5. maj 20264.399 kr28 kr (1%)
15. apr. 20264.427 kr1.646,31 kr (27%)
14. apr. 20266.073,31 kr1.646,31 kr (37%)
17. jan. 20264.427 kr928 kr (27%)
16. jan. 20263.499 kr100 kr (3%)
14. jan. 20263.599 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret