Gå til hovedindhold

IMI Hydronics TA-PX - Kompressions tee, 28 x 28 x 28 mm

IMI HydronicsSanitetEAN: 7318792931208
Pris fra 483 krtil 770 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 287 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 440,23 kr 10. maj

Sammenlign priser på TA-PX - Kompressions tee, 28 x 28 x 28 mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 483 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA Pex tee 28 mm
483 kr
Til butik
IMI TA Pex tee 28 mm billede

Produktinformation

PEX-fittings anvendes i forbindelse med samling af PEX-rør i varme- og brugsvandsystemer. PEX-fittings er fremstillet af AMETAL som er en afzinkningsbestandig legering. Rør og fittings af mærketIMI-TA er kendt for deres ekstremt høje kvalitet. OBS:Produkt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 28 mm
EAN: 7318792931208
Varenr.: 045130028
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
28 PX tee
483,7 kr
Til butik
28 PX tee billede

Produktinformation

PEX-fittings anvendes i forbindelse med samling af PEX-rør i varme- og brugsvandsystemer. PEX-fittings er fremstillet af AMETAL som er en afzinkningsbestandig legering. Rør og fittings af mærket IMI-TA er kendt for deres ekstremt høje kvalitet.OBS: Produk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 7318792931208
Varenr.: 15843070673231
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA Pex tee 28 mm
509 kr
Til butik
IMI TA Pex tee 28 mm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: VVS fittings
Størrelse: 28 mm
EAN: 7318792931208
Varenr.: 045130028
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Px-tee 28mm t/pe-pex
523 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
TA-PX - Kompressions tee, 28 x 28 x 28 mm
602 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA Pex tee 28 mm
605 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ta Kompressionstee 28 Mm
770 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA-PX - Kompressions tee, 28 x 28 x 28 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA-PX - Kompressions tee, 28 x 28 x 28 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS483 kr483 krKøb
2EL-GROSSISTEN483,7 kr483,7 krKøb
3CompletVVS509 kr509 krKøb
4CS MEGASTORE DK523 kr562 krKøb
5WATTOO.DK602 kr602 krKøb
6BilligVVS DK605 kr605 krKøb
7Elvvs.dk770 kr770 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TA-PX - Kompressions tee, 28 x 28 x 28 mm

PriceData har fulgt prisen på TA-PX - Kompressions tee, 28 x 28 x 28 mm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 440,23 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 601 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 543 kr.

Den nuværende pris på 483 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for TA-PX - Kompressions tee, 28 x 28 x 28 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for TA-PX - Kompressions tee, 28 x 28 x 28 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026483 kr
17. maj 2026483,7 kr43,47 kr (10%)
10. maj 2026440,23 kr150,77 kr (26%)
17. apr. 2026591 kr10 kr (2%)
1. feb. 2026601 kr12 kr (2%)
22. jan. 2026589 kr12 kr (2%)
16. jan. 2026601 kr12 kr (2%)
9. jan. 2026589 kr30 kr (5%)
7. jan. 2026559 kr10 kr (2%)
22. dec. 2025549 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret