Gå til hovedindhold

Bosch Group Støvsuger med pose Bosch Serie 2 BGBS2LB1 - 600 W, 3,5 l

Bosch GroupTelefonledningerEAN: 4242005310944
Pris fra 739 krtil 1.269 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 530 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 699 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Støvsuger med pose Bosch Serie 2 BGBS2LB1 - 600 W, 3,5 l og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 739 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Serie | 2 BGBS2LB1 Støvsuger 3.5liter Sort
739 kr
Til butik
Bosch Serie | 2 BGBS2LB1 Støvsuger 3.5liter Sort billede

Produktinformation

Bosch Serie | 2 BGBS2LB1 - Støvsuger - beholder - pose - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: BGBS2LB1
EAN: 4242005310944
Varenr.: 999770072
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Golvdammsugare BGBS2LB1 Copact
-29%820 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch Golvdammsugare BGBS2LB1 Copact billede

Produktinformation

Kompakt och stark dammsugare som är tillverkad i Tyskland, Ger dig en trygg och ordentlig dammsugning med hjälp av denna dammsugare. 10 år motor garanti*: konstant hög prestanda med Bosch motorteknologi gjord i Tyskland. Njut av konstant kraft med Bosch dammsugare, Utvecklade och producerade i Tyskland med högprestanda motorer. Vi har gjort dammsugare i Tyskland i över 65 år, därför litar vi på våra produkter och att de håller länge. Därför har produkten 10 år motorgaranti. Hygiensikt filterystem: ren och filtrerad utblåsluft, Färre påsbyten och lägre förbrukningskostnader tack vare den extra stora dammpåsen på 3,5 liter. På/av knapp: stark prestanda och full styrka med ett knapptryck. Hållbar: gjord av 64% återvunnen plast och 100% återvunnet material i förpackningen. Funktioner: Omställbart golvmunstycke, Teleskoprör, Ergonomiskt handdtag, Dammsugarpåsens volym: L, BigCapacity: extra stor dammpåse trots sin kompakta storlek - minimerar antalet påsbyten och håller nere förbrukningskostnaderna. Automatisk sladdupprullning, 2 stora bak-/1 främre styrhjul, Aktionsradie: 8 m, Parkerings- och förvaringslägen, Vikt: 3 kg, utan tillbehör, Ljudnivå: 80 dB.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Gulv støvsuger
EAN: 4242005310944
Varenr.: A18346
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Støvsuger med pose Bosch Serie 2 BGBS2LB1, 3,5 l, sort
-12%849 kr
Før 969 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Støvsuger med pose Bosch Serie 2 BGBS2LB1, 3,5 l, sort billede

Produktinformation

Bosch Serie | 2 BGBS2LB1 - Støvsuger - beholder - pose - sortGenereltFarve: SortFiltertype: Hygiejne luft filterPosetype: Bosch/Siemens Type GProdukttype: StøvsugerRengøringsmetode: TørRensertype: BeholderSærlige egenskaber: Vaskbart filter, komfortgrebStøvkapacitet: 3.5 literStøvopsamling: PoseStøvsugertype: Generel brugIndstilliinger, styringerog indikatorerKontrolelementer: TrykknapDiverseInkluderet tilbehør: Teleskopisk rør | Fleksibel slangeLydkraftsniveau: 80 dBOperationsradius: 8 m.Overensstemmelsesstandarder: VDEWEEE 2012/19/EUMoroccoUkraineEAC-EurasianKraftHovedspænding: 220 - 240 V / 50/60 HzLedningslængde: 5 mLedningsopbevaringstype: Automatisk tilbagespolingStiktype: Gardy/KStrømtype: ElnetTilbagetrækkelig ledning: JaMål og vægtBredde: 23.7 cmDybde: 29 cmHøjde: 36.7 cmVægt: 4.2 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde (forsendelse): 32.5 cmDybde (forsendelse): 30.5 cmHøjde (forsendelse...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Gulvstøvsugere
Vægt: 5.23g
EAN: 4242005310944
Varenr.: 1808794
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Støvsuger med pose Bosch Serie 2 BGBS2LB1, 3,5 l, sort
-12%869 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Serie | 2 BGBS2LB1 Støvsuger 3.5liter Sort
949 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Gulvstøvsuger BGBS2LB1 Kompakt 8m radius 600W
-14%1.269 kr
Før 1.469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Støvsuger med pose Bosch Serie 2 BGBS2LB1 - 600 W, 3,5 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Støvsuger med pose Bosch Serie 2 BGBS2LB1 - 600 W, 3,5 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK739 kr739 krKøb
2Teknikproffset DK820 kr889 krKøb
3Boligcenter DK849 kr849 krKøb
4Vivas DK869 kr938 krKøb
5Ultrashop949 kr949 krKøb
6Estore DK1.269 kr1.269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Støvsuger med pose Bosch Serie 2 BGBS2LB1 - 600 W, 3,5 l

PriceData har fulgt prisen på Støvsuger med pose Bosch Serie 2 BGBS2LB1 - 600 W, 3,5 l i 178 dage. Laveste pris i perioden er 683 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 1.539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 767 kr.

Den nuværende pris på 739 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Støvsuger med pose Bosch Serie 2 BGBS2LB1 - 600 W, 3,5 l. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Støvsuger med pose Bosch Serie 2 BGBS2LB1 - 600 W, 3,5 l de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026739 kr1 kr (0%)
23. maj 2026738 kr1 kr (0%)
8. maj 2026739 kr35 kr (5%)
7. maj 2026704 kr1 kr (0%)
6. maj 2026705 kr2 kr (0%)
4. maj 2026707 kr3 kr (0%)
3. maj 2026704 kr1 kr (0%)
2. maj 2026703 kr2 kr (0%)
29. apr. 2026705 kr2 kr (0%)
26. apr. 2026707 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret