Gå til hovedindhold

Bosch Serie | 4 ProPower BGB41POW1 Støvsuger 4liter Sort

BoschTelefonledningerEAN: 4242005483990
Pris fra 1.217 krtil 2.329 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.112 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.155 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Bosch Serie | 4 ProPower BGB41POW1 Støvsuger 4liter Sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1217 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Serie | 4 ProPower BGB41POW1 Støvsuger 4liter Sort
1.217 kr
Til butik
Bosch Serie | 4 ProPower BGB41POW1 Støvsuger 4liter Sort billede

Produktinformation

Bosch Serie | 4 ProPower BGB41POW1 - Støvsuger - beholder - pose - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: BGB41POW1
EAN: 4242005483990
Varenr.: 1002841742
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gulvstøvsuger BGB41POW1 Pro Power tysk version
1.313 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Støvsuger Bosch Serie 4 ProPower BGB41POW1, 4 l, sort
-31%1.319 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Støvsuger Bosch Serie 4 ProPower BGB41POW1, 4 l, sort billede

Produktinformation

Bosch Serie | 4 ProPower BGB41POW1 - Støvsuger - beholder - pose - sortBosch Serie | 4 ProPower BGB41POW1 støvsuger tilbyder effektiv og pålidelig rengøring af forskellige overflader med sin kraftige 850 W motor. Denne støvsuger er designet som en beholdermodel og er udstyret med en 4 liters støvpose og et HEPA-filter, der sikrer et renere miljø ved effektivt at opfange allergener og støvpartikler. Med et ergonomisk håndtag og justerbare sugeindstillinger bliver rengøring en behagelig og tilpasselig oplevelse. Støvsugeren har en rækkevidde på 11 m, hvilket gør den ideel til større rum uden besværet med hyppige stikskift.GenereltFarve: SortFiltertype: HEPAProdukttype: StøvsugerRengøringsmetode: TørRensertype: BeholderSærlige egenskaber: Integreret tilbehørsopbevaringvaskbart filterergonomisk håndtagjusterbart sugStøvkapacitet: 4 literStøvopsamling: PoseStøvsugertype: Generel brugIndstilliinger, styringerog indikatorerIndikatorer: Indikation for støvposeskiftningKontrolelementer: DrejeskiveStyringstype: ElektroniskDiverseInkluderet tilbehør: Teleskopisk rør | Fleksibel slangeLydtryksniveau (SPL): 75 dB(A)Operationsradius: 11 m.Overensstemmelsesstandarder: Directive 2010/30/ECSlangemateriale: MetalBæredygtighedsoplysningerProduktgenbrugt indhold:

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Gulvstøvsugere
Vægt: 7.36g
EAN: 4242005483990
Varenr.: 2003502
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Støvsuger Bosch Serie 4 ProPower BGB41POW1, 4 l, sort
-30%1.339 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Golvdammsugare BGB41POW1 Pro Power Tysk tillv
1.384 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Serie | 4 ProPower BGB41POW1 Støvsuger 4liter Sort
1.759 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Bosch Series 4 Støvsuger ProPower (sort)
1.990 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Gulvstøvsuger BGB41POW1 Pro Power tysk tilf.
-13%2.329 kr
Før 2.679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie | 4 ProPower BGB41POW1 Støvsuger 4liter Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie | 4 ProPower BGB41POW1 Støvsuger 4liter Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.217 kr1.217 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.313 kr1.313 krKøb
3Boligcenter DK1.319 kr1.319 krKøb
4Vivas DK1.339 kr1.408 krKøb
5Teknikproffset DK1.384 kr1.453 krKøb
6Ultrashop1.759 kr1.759 krKøb
7Komplett DK1.990 kr1.990 krKøb
8Estore DK2.329 kr2.329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Serie | 4 ProPower BGB41POW1 Støvsuger 4liter Sort

PriceData har fulgt prisen på Bosch Serie | 4 ProPower BGB41POW1 Støvsuger 4liter Sort i 161 dage. Laveste pris i perioden er 1.137 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 1.990 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.299 kr.

Den nuværende pris på 1.217 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 61 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Bosch Serie | 4 ProPower BGB41POW1 Støvsuger 4liter Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Bosch Serie | 4 ProPower BGB41POW1 Støvsuger 4liter Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.217 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.216 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.225 kr9 kr (1%)
23. maj 20261.234 kr15 kr (1%)
21. maj 20261.219 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.227 kr14 kr (1%)
18. maj 20261.213 kr8 kr (1%)
17. maj 20261.221 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.222 kr8 kr (1%)
15. maj 20261.230 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret