Gå til hovedindhold

Vikan Strålerør, Nito, sort, metal/plast, kort, indstilleligt, 1/2" | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader

VikanSprøjtepistolerEAN: 5705020093548
Pris fra 84,5 krtil 104 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 19,5 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Strålerør, Nito, sort, metal/plast, kort, indstilleligt, 1/2" | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84.5 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Indstilleligt strålerør, 1/2" (Q)
-35%84,5 kr
Før 130 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Indstilleligt strålerør, 1/2" (Q) billede

Produktinformation

Til afskylning efter endt skumrengøring. Indstillelig dyse giver en hård, fast samlet stråle til løsning af fastsidende snavs i svært tilgængelige steder. Passer til kombi pistolerne nr. 93209 og 93239.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Rengøring og rengøringsmidler
EAN: 5705020093548
Varenr.: 591135
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Strålerør, Nito, 7cm, sort, metal/plast, kort, justerbart, 1/2
92 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Strålerør, Nito, sort, metal/plast, kort, indstilleligt, 1/2" | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader
-20%104 kr
Før 130 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Strålerør, Nito, sort, metal/plast, kort, indstilleligt, 1/2" | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader billede

Produktinformation

Strålerøret fra Nito er det perfekte værktøj til effektiv skylning af overflader efter skumrengøring. Dette strålerør er sort og fremstillet af en holdbar blanding af metal og plast, hvilket sikrer lang holdbarhed og god kvalitet.Det korte og indstillelig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skumudstyr
EAN: 5705020093548
Varenr.: 47429091688785

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Strålerør, Nito, sort, metal/plast, kort, indstilleligt, 1/2" | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Strålerør, Nito, sort, metal/plast, kort, indstilleligt, 1/2" | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk84,5 kr84,5 krKøb
2CS MEGASTORE DK92 kr131 krKøb
3Sikkerhedsgiganten104 kr104 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Strålerør, Nito, sort, metal/plast, kort, indstilleligt, 1/2" | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader

PriceData har fulgt prisen på Strålerør, Nito, sort, metal/plast, kort, indstilleligt, 1/2" | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader i 155 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 130 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 84,5 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Strålerør, Nito, sort, metal/plast, kort, indstilleligt, 1/2" | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Strålerør, Nito, sort, metal/plast, kort, indstilleligt, 1/2" | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202684,5 kr1,5 kr (2%)
1. jun. 202683 kr1,5 kr (2%)
31. maj 202684,5 kr7,5 kr (8%)
30. maj 202692 kr7,5 kr (9%)
23. maj 202684,5 kr7,5 kr (8%)
22. maj 202692 kr7,5 kr (9%)
15. maj 202684,5 kr19,5 kr (19%)
14. maj 2026104 kr19,5 kr (23%)
2. maj 202684,5 kr7,5 kr (8%)
1. maj 202692 kr7,5 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret