Gå til hovedindhold

Skumsprøjte, Vikan, 2,5 l, flere farver, inkl. strålerør - Hvid | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader

VikanRengøringsmidlerEAN: 5705022039926
Pris fra 1.746 krtil 1.795 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (3% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skumsprøjte, Vikan, 2,5 l, flere farver, inkl. strålerør - Hvid | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1746 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Skumsprøjte inkl. strålerør, 1/2"(Q), 2,5 Liter, Hvid
-22%1.746 kr
Før 2.243,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Skumsprøjte inkl. strålerør, 1/2"(Q), 2,5 Liter, Hvid billede

Produktinformation

Egnet til lettere rengøringsopgaver i f.eks. køkkener, slagterbutikker, mikrobryggerier, baderum, svømmehaller, fitness lokaler etc. Skum udlægges ved 2-8 bars vandtryk. Korrekt dosering i forholdet 0,4 til 10 %. Farvekodningen af kemibeholderne gør det...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Rengøring og rengøringsmidler
EAN: 5705022039926
Varenr.: 591103
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skumsprøjte, Vikan, 2,5 l, flere farver, inkl. strålerør - Hvid | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader
-20%1.795 kr
Før 2.243,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skumsprøjte, Vikan, 2,5 l, flere farver, inkl. strålerør - Hvid | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader billede

Produktinformation

Skumsprøjte, Vikan, 2,5 l, flere farver, inkl. strålerørDenne alsidige skumsprøjte fra Vikan er din perfekte partner til rengøringen! Med en imponerende kapacitet på 2,5 liter og flere farver at vælge imellem, kan du nemt finde den skumsprøjte, der passer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skumudstyr
EAN: 5705022039926
Varenr.: 47429089427793

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skumsprøjte, Vikan, 2,5 l, flere farver, inkl. strålerør - Hvid | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skumsprøjte, Vikan, 2,5 l, flere farver, inkl. strålerør - Hvid | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk1.746 kr1.746 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.795 kr1.795 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skumsprøjte, Vikan, 2,5 l, flere farver, inkl. strålerør - Hvid | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader

PriceData har fulgt prisen på Skumsprøjte, Vikan, 2,5 l, flere farver, inkl. strålerør - Hvid | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader i 155 dage. Laveste pris i perioden er 1.746 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 2.244 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.931 kr.

Den nuværende pris på 1.746 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Skumsprøjte, Vikan, 2,5 l, flere farver, inkl. strålerør - Hvid | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Skumsprøjte, Vikan, 2,5 l, flere farver, inkl. strålerør - Hvid | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.746 kr49 kr (3%)
22. maj 20261.795 kr49 kr (3%)
19. maj 20261.746 kr2 kr (0%)
16. maj 20261.748 kr2 kr (0%)
15. maj 20261.750 kr45 kr (3%)
14. maj 20261.795 kr45 kr (3%)
13. maj 20261.750 kr2 kr (0%)
10. maj 20261.752 kr2 kr (0%)
7. maj 20261.754 kr2 kr (0%)
5. maj 20261.756 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret