Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch Serie | 6 ErgoMaster MSM6M810 - Stavblender - 1.2 kW - rustfrit stål

Pris fra 615 krtil 719 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 104 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 560 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Bosch Serie | 6 ErgoMaster MSM6M810 - Stavblender - 1.2 kW - rustfrit stål og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 615 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Serie | 6 ErgoMaster MSM6M810 Stavblender 1.2kW Rustfrit stål
615 kr
Til butik
Bosch Serie | 6 ErgoMaster MSM6M810 Stavblender 1.2kW Rustfrit stål billede

Produktinformation

Bosch Serie | 6 ErgoMaster MSM6M810 - Stavblender - 1.2 kW - rustfrit stål

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: MSM6M810
EAN: 4242005340583
Varenr.: 1000789162
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Serie | 6 ErgoMaster MSM6M810 - Stavblender - 1.2 kW - rustfrit stål
623 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Stavblender ErgoMaster Series 6 MSM6M810 - 1200 W
672 kr
Til butik
Bosch Stavblender ErgoMaster Series 6 MSM6M810 - 1200 W billede

Produktinformation

- Kraftig 1200-watt motor med innovativt luftkølesystem, der sikrer mindre overophedning. - Dynamisk hastighedskontrol - jo mere du klemmer håndtaget, jo hurtigere vil det arbejde - QuattroBlade System sikrer effektiv skæring - uden sprøjt - 10 års motorgaranti* - Medfølgende tilbehør: BPA-frit bæger med måleskala Oplev den mest komfortable og højtydende måde at skabe fantastiske retter på med ErgoMaster Series 6 stavblenderen: Den er en fremragende ledsager i ethvert køkken takket være dens perfekt blandede funktioner - fra innovativ hastighedskontrol og den 1200 watt luftkølede motor til verdens første langtidsholdbare keramiske forbindelse og overlegen klingeteknologi. Uanset din kulinariske udfordring, gør dette praktiske køkkenapparat madlavning til en barneleg. Lav mad som en professionel og nyd fremragende resultater.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Blender
Artikel nr.: MSM6M810
EAN: 4242005340583
Varenr.: 3226100
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Bosch MSM6M810 stavblender (rustfrit stål)
672 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stavblender Bosch Serie 6 ErgoMaster MSM6M810 - rustfrit stål, 1.200 W
-4%679 kr
Før 709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stavblender Bosch Serie 6 ErgoMaster MSM6M810 - rustfrit stål, 1.200 W
-4%699 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Serie | 6 ErgoMaster MSM6M810 Stavblender 1.2kW Rustfrit stål
719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie | 6 ErgoMaster MSM6M810 - Stavblender - 1.2 kW - rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie | 6 ErgoMaster MSM6M810 - Stavblender - 1.2 kW - rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK615 kr615 krKøb
2CS MEGASTORE DK623 kr662 krKøb
3Proshop DK672 kr711 krKøb
4Komplett DK672 kr672 krKøb
5Boligcenter DK679 kr679 krKøb
6Vivas DK699 kr768 krKøb
7Ultrashop719 kr719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Serie | 6 ErgoMaster MSM6M810 - Stavblender - 1.2 kW - rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Bosch Serie | 6 ErgoMaster MSM6M810 - Stavblender - 1.2 kW - rustfrit stål i 173 dage. Laveste pris i perioden er 560 kr (registreret d. 15. marts 2026), højeste er 665 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 603 kr.

Den nuværende pris på 615 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Bosch Serie | 6 ErgoMaster MSM6M810 - Stavblender - 1.2 kW - rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Bosch Serie | 6 ErgoMaster MSM6M810 - Stavblender - 1.2 kW - rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026615 kr1 kr (0%)
27. maj 2026614 kr4 kr (1%)
26. maj 2026618 kr4 kr (1%)
25. maj 2026622 kr6 kr (1%)
24. maj 2026616 kr3 kr (0%)
23. maj 2026619 kr5 kr (1%)
22. maj 2026614 kr3 kr (0%)
21. maj 2026617 kr4 kr (1%)
20. maj 2026621 kr1 kr (0%)
19. maj 2026622 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret