Gå til hovedindhold

StarTech.com Startech HDMI Extender over CAT6/CAT5, 4K 30Hz/130ft (40m) or 1080p 60Hz/230ft (70m) Video Extender, 4K HDMI over Ethernet Extender, PoC HDMI Transmitter and Receiver Kit, IR Extension - Local Video Output - Video/audio ekspander - HDMI - over CAT 5/6 - op til 70 m

Pris fra 1.069 krtil 1.202 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 133 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.012 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Startech HDMI Extender over CAT6/CAT5, 4K 30Hz/130ft (40m) or 1080p 60Hz/230ft (70m) Video Extender, 4K HDMI over Ethernet Extender, PoC HDMI Transmitter and Receiver Kit, IR Extension - Local Video Output - Video/audio ekspander - HDMI - over CAT 5/6 - op til 70 m og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1069 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Startech HDMI Extender over CAT6/CAT5, 4K 30Hz/130ft (40m) or 1080p 60Hz/230ft (70m) Video Extender, 4K HDMI over Ethernet Extender, PoC HDMI Transmitter and Receiver Kit, IR Extension - Local Video Output - Video/audio ekspander - HDMI - over CAT 5/6 - op til 70 m
1.069 kr
Til butik
Startech HDMI Extender over CAT6/CAT5, 4K 30Hz/130ft (40m) or 1080p 60Hz/230ft (70m) Video Extender, 4K HDMI over Ethernet Extender, PoC HDMI Transmitter and Receiver Kit, IR Extension - Local Video Output - Video/audio ekspander - HDMI - over CAT 5/6 - op til 70 m billede

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Kategori: Audio & Video Extender
Farve: 2
Artikel nr.: EXTEND-HDMI-4K40C6P1
EAN: 0065030895156
Varenr.: 8131435
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com HDMI Extender over CAT6/CAT5, 4K 30Hz/130ft (40m) or 1080p 60Hz/230ft (70m) Video Extender, 4K HDMI over Extender, PoC HDMI Transmitter
1.070 kr
Til butik
StarTech.com HDMI Extender over CAT6/CAT5, 4K 30Hz/130ft (40m) or 1080p 60Hz/230ft (70m) Video Extender, 4K HDMI over Extender, PoC HDMI Transmitter billede

Produktinformation

Startech HDMI Extender over CAT6/CAT5, 4K 30Hz/130ft (40m) or 1080p 60Hz/230ft (70m) Video Extender, 4K HDMI over Ethernet Extender, PoC HDMI Transmitter and Receiver Kit, IR Extension - Local Video Output - Video/audio ekspander - HDMI - over CAT 5/6 - op til 70 m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Artikel nr.: EXTEND-HDMI-4K40C6P1
EAN: 0065030895156
Varenr.: 1000527081
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com EXTEND-HDMI-4K40C6P1 4K HDMI Extender over CAT6/CAT5 Ethernet Cable 4K 30Hz or 1080p 60Hz
1.202 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech HDMI Extender over CAT6/CAT5, 4K 30Hz/130ft (40m) or 1080p 60Hz/230ft (70m) Video Extender, 4K HDMI over Ethernet Extender, PoC HDMI Transmitter and Receiver Kit, IR Extension - Local Video Output - Video/audio ekspander - HDMI - over CAT 5/6 - op til 70 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech HDMI Extender over CAT6/CAT5, 4K 30Hz/130ft (40m) or 1080p 60Hz/230ft (70m) Video Extender, 4K HDMI over Ethernet Extender, PoC HDMI Transmitter and Receiver Kit, IR Extension - Local Video Output - Video/audio ekspander - HDMI - over CAT 5/6 - op til 70 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.069 kr1.069 krKøb
2CompuMail DK1.070 kr1.070 krKøb
3Proshop DK1.202 kr1.202 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Startech HDMI Extender over CAT6/CAT5, 4K 30Hz/130ft (40m) or 1080p 60Hz/230ft (70m) Video Extender, 4K HDMI over Ethernet Extender, PoC HDMI Transmitter and Receiver Kit, IR Extension - Local Video Output - Video/audio ekspander - HDMI - over CAT 5/6 - op til 70 m

PriceData har fulgt prisen på Startech HDMI Extender over CAT6/CAT5, 4K 30Hz/130ft (40m) or 1080p 60Hz/230ft (70m) Video Extender, 4K HDMI over Ethernet Extender, PoC HDMI Transmitter and Receiver Kit, IR Extension - Local Video Output - Video/audio ekspander - HDMI - over CAT 5/6 - op til 70 m i 117 dage. Laveste pris i perioden er 1.004 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 1.139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.065 kr.

Den nuværende pris på 1.069 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Startech HDMI Extender over CAT6/CAT5, 4K 30Hz/130ft (40m) or 1080p 60Hz/230ft (70m) Video Extender, 4K HDMI over Ethernet Extender, PoC HDMI Transmitter and Receiver Kit, IR Extension - Local Video Output - Video/audio ekspander - HDMI - over CAT 5/6 - op til 70 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Startech HDMI Extender over CAT6/CAT5, 4K 30Hz/130ft (40m) or 1080p 60Hz/230ft (70m) Video Extender, 4K HDMI over Ethernet Extender, PoC HDMI Transmitter and Receiver Kit, IR Extension - Local Video Output - Video/audio ekspander - HDMI - over CAT 5/6 - op til 70 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.069 kr9 kr (1%)
28. maj 20261.078 kr10 kr (1%)
27. maj 20261.088 kr8 kr (1%)
26. maj 20261.096 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.097 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.096 kr33 kr (3%)
23. maj 20261.063 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.072 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.071 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.080 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret