Gå til hovedindhold

StarTech.com Startech HDMI over CAT5e / CAT6 Ethernet Extender with HDBaseT - 4K@115ft, 1080p@230ft - HDMI Video Transmitter and Receiver Kit w/ POC (ST121HDBTE) - Video/audio ekspander - over CAT 5e/6 - op til 70 m - for P/N: ST121HDBTRP, ST124HD4K, SVA12M2NEUA, SVA12M5NA

Pris fra 1.931 krtil 2.799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 868 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Startech HDMI over CAT5e / CAT6 Ethernet Extender with HDBaseT - 4K@115ft, 1080p@230ft - HDMI Video Transmitter and Receiver Kit w/ POC (ST121HDBTE) - Video/audio ekspander - over CAT 5e/6 - op til 70 m - for P/N: ST121HDBTRP, ST124HD4K, SVA12M2NEUA, SVA12M5NA og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1931 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com HDMI Over Single Cat5 / Cat6 Extender with Power Over Cable
1.931 kr
Til butik
StarTech.com HDMI Over Single Cat5 / Cat6 Extender with Power Over Cable billede

Produktinformation

4K@115ft, 1080p@230ft, HDMI Video Transmitter and Receiver Kit w/ POC (ST121HDBTE), Video/audio ekspander, over CAT 5e/6, op til 70 m, for P/N: ST121HDBTRP, ST124HD4K, SVA12M2NEUA, SVA12M5NA

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Kategori: Repeater Transceiver
Artikel nr.: ST121HDBTE
EAN: 0065030851107
Varenr.: 2430485
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Startech HDMI over CAT5e / CAT6 Ethernet Extender with HDBaseT - 4K@115ft, 1080p@230ft - HDMI Video Transmitter and Receiver Kit w/ POC (ST121HDBTE) - Video/audio ekspander - over CAT 5e/6 - op til 70 m - for P/N: ST121HDBTRP, ST124HD4K, SVA12M2NEUA, SVA12M5NA
2.084 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com HDMI over CAT5/CAT6 Extender HDBaseT - 4K@115ft, 1080p@230ft - HDMI Video Transmitter and Receiver Kit w/ POC (ST121HDBTE) Video/audio
2.354 kr
Til butik
StarTech.com HDMI over CAT5/CAT6 Extender HDBaseT - 4K@115ft, 1080p@230ft - HDMI Video Transmitter and Receiver Kit w/ POC (ST121HDBTE) Video/audio billede

Produktinformation

Startech HDMI over CAT5e / CAT6 Ethernet Extender with HDBaseT - 4K@115ft, 1080p@230ft - HDMI Video Transmitter and Receiver Kit w/ POC (ST121HDBTE) - Video/audio ekspander - over CAT 5e/6 - op til 70 m - for P/N: ST121HDBTRP, ST124HD4K, SVA12M2NEUA, SVA12M5NA...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Artikel nr.: ST121HDBTE
EAN: 0065030851107
Varenr.: 988493266
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
StarTech.com HDMI OVER CAT 5 EXTENDER
2.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech HDMI over CAT5e / CAT6 Ethernet Extender with HDBaseT - 4K@115ft, 1080p@230ft - HDMI Video Transmitter and Receiver Kit w/ POC (ST121HDBTE) - Video/audio ekspander - over CAT 5e/6 - op til 70 m - for P/N: ST121HDBTRP, ST124HD4K, SVA12M2NEUA, SVA12M5NA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech HDMI over CAT5e / CAT6 Ethernet Extender with HDBaseT - 4K@115ft, 1080p@230ft - HDMI Video Transmitter and Receiver Kit w/ POC (ST121HDBTE) - Video/audio ekspander - over CAT 5e/6 - op til 70 m - for P/N: ST121HDBTRP, ST124HD4K, SVA12M2NEUA, SVA12M5NA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.931 kr1.931 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.084 kr2.084 krKøb
3CompuMail DK2.354 kr2.354 krKøb
4Ultrashop2.799 kr2.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Startech HDMI over CAT5e / CAT6 Ethernet Extender with HDBaseT - 4K@115ft, 1080p@230ft - HDMI Video Transmitter and Receiver Kit w/ POC (ST121HDBTE) - Video/audio ekspander - over CAT 5e/6 - op til 70 m - for P/N: ST121HDBTRP, ST124HD4K, SVA12M2NEUA, SVA12M5NA

PriceData har fulgt prisen på Startech HDMI over CAT5e / CAT6 Ethernet Extender with HDBaseT - 4K@115ft, 1080p@230ft - HDMI Video Transmitter and Receiver Kit w/ POC (ST121HDBTE) - Video/audio ekspander - over CAT 5e/6 - op til 70 m - for P/N: ST121HDBTRP, ST124HD4K, SVA12M2NEUA, SVA12M5NA i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.836 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 2.205 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.020 kr.

Den nuværende pris på 1.931 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Startech HDMI over CAT5e / CAT6 Ethernet Extender with HDBaseT - 4K@115ft, 1080p@230ft - HDMI Video Transmitter and Receiver Kit w/ POC (ST121HDBTE) - Video/audio ekspander - over CAT 5e/6 - op til 70 m - for P/N: ST121HDBTRP, ST124HD4K, SVA12M2NEUA, SVA12M5NA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Startech HDMI over CAT5e / CAT6 Ethernet Extender with HDBaseT - 4K@115ft, 1080p@230ft - HDMI Video Transmitter and Receiver Kit w/ POC (ST121HDBTE) - Video/audio ekspander - over CAT 5e/6 - op til 70 m - for P/N: ST121HDBTRP, ST124HD4K, SVA12M2NEUA, SVA12M5NA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.931 kr107 kr (5%)
27. maj 20262.038 kr22 kr (1%)
26. maj 20262.016 kr12 kr (1%)
23. maj 20262.028 kr12 kr (1%)
22. maj 20262.040 kr44 kr (2%)
1. maj 20262.084 kr15 kr (1%)
22. apr. 20262.099 kr3 kr (0%)
21. apr. 20262.102 kr3 kr (0%)
9. apr. 20262.099 kr3 kr (0%)
8. apr. 20262.102 kr146 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret