Gå til hovedindhold

StarTech.com 330 ft. (100 m) HDMI Over Cat6 Extender - HDMI over CAT5 - HDBaseT Extender - 4K30 - HDMI Video Extender (ST121HDBTPW) Video/audio

Pris fra 3.143 krtil 4.369 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.226 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.117 kr 3. mar.

Sammenlign priser på StarTech.com 330 ft. (100 m) HDMI Over Cat6 Extender - HDMI over CAT5 - HDBaseT Extender - 4K30 - HDMI Video Extender (ST121HDBTPW) Video/audio og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3143 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com 330 ft. (100 m) HDMI Over Cat6 Extender - HDMI over CAT5 - HDBaseT Extender - 4K30 - HDMI Video Extender (ST121HDBTPW) Video/audio
3.143 kr
Til butik
StarTech.com 330 ft. (100 m) HDMI Over Cat6 Extender - HDMI over CAT5 - HDBaseT Extender - 4K30 - HDMI Video Extender (ST121HDBTPW) Video/audio billede

Produktinformation

Startech 330 ft. (100 m) HDMI Over CAT5e / CAT6 Extender - HDMI over CAT5e - HDBaseT Extender - 4K30 - HDMI Video Extender (ST121HDBTPW) - Video/audio ekspander - over CAT 5e/6 - op til 100 m - for P/N: ST121HDBTRP, SVA12M2NEUA, SVA12M5NA

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Artikel nr.: ST121HDBTPW
EAN: 0065030854177
Varenr.: 988493487
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com HDMI Over CAT5e / CAT6 Extender with Power Over Cable
3.187 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Startech Hdmi Ethernet Cat5/6 Extender
4.369 kr
Til butik
Startech Hdmi Ethernet Cat5/6 Extender billede

Produktinformation

Forlæng HDMI-signaler over Cat5e/Cat6 op til 100 m, planlæg afstanden herefter Understøtter 4K ved 60 Hz og 1080p, leverer skarpe billeder til digital skiltning HDBaseT med enkelt kabel og strøm over kablet reducerer installationsarbejdet Overfør ukomprimeret 7.1 multikanalslyd sammen med videoen Metalkabinet, monteringsbeslag og status-LED'er forenkler udrulningen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Startech
Kategori: Extenders
Artikel nr.: ST121HDBTPW
EAN: 0065030854177
Varenr.: 5010913967

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StarTech.com 330 ft. (100 m) HDMI Over Cat6 Extender - HDMI over CAT5 - HDBaseT Extender - 4K30 - HDMI Video Extender (ST121HDBTPW) Video/audio koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StarTech.com 330 ft. (100 m) HDMI Over Cat6 Extender - HDMI over CAT5 - HDBaseT Extender - 4K30 - HDMI Video Extender (ST121HDBTPW) Video/audio koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.143 kr3.143 krKøb
2Proshop DK3.187 kr3.187 krKøb
3Dustin DK4.369 kr4.455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for StarTech.com 330 ft. (100 m) HDMI Over Cat6 Extender - HDMI over CAT5 - HDBaseT Extender - 4K30 - HDMI Video Extender (ST121HDBTPW) Video/audio

PriceData har fulgt prisen på StarTech.com 330 ft. (100 m) HDMI Over Cat6 Extender - HDMI over CAT5 - HDBaseT Extender - 4K30 - HDMI Video Extender (ST121HDBTPW) Video/audio i 119 dage. Laveste pris i perioden er 3.034 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 3.218 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.154 kr.

Den nuværende pris på 3.143 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for StarTech.com 330 ft. (100 m) HDMI Over Cat6 Extender - HDMI over CAT5 - HDBaseT Extender - 4K30 - HDMI Video Extender (ST121HDBTPW) Video/audio. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for StarTech.com 330 ft. (100 m) HDMI Over Cat6 Extender - HDMI over CAT5 - HDBaseT Extender - 4K30 - HDMI Video Extender (ST121HDBTPW) Video/audio de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.143 kr33 kr (1%)
31. maj 20263.176 kr11 kr (0%)
30. maj 20263.187 kr12 kr (0%)
29. maj 20263.175 kr1 kr (0%)
28. maj 20263.176 kr11 kr (0%)
27. maj 20263.187 kr61 kr (2%)
26. maj 20263.126 kr3 kr (0%)
25. maj 20263.129 kr30 kr (1%)
20. maj 20263.159 kr28 kr (1%)
19. maj 20263.131 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret