Gå til hovedindhold

StarTech.com StarTech DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - Display Port to DVI Dongle - Passive DP to DVI-D Adapter (DP2DVI) - DisplayPort adapter - enkeltlink - DisplayPort (han) til DVI-D (hun) - 24 cm - haspet - for P/N: DK30CH2DEP, DK30CH2DEPUE, MST14DP123DP, TB3DK2DPPDUE, TB3DKDPMAW, TB3DKDPMAWUE

StarTech.comAdaptereEAN: 0065030830782
Pris fra 71 krtil 211 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (66% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på StarTech DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - Display Port to DVI Dongle - Passive DP to DVI-D Adapter (DP2DVI) - DisplayPort adapter - enkeltlink - DisplayPort (han) til DVI-D (hun) - 24 cm - haspet - for P/N: DK30CH2DEP, DK30CH2DEPUE, MST14DP123DP, TB3DK2DPPDUE, TB3DKDPMAW, TB3DKDPMAWUE og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 71 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - Display Port to DVI Dongle - Passive DP to DVI-D Adapter (DP2DVI) - DisplayPort adapter - enkeltlink - DisplayPort (han) til DVI-D (hun) - 24 cm - haspet - for P/N: DK30CH2DEP, DK30CH2DEPUE, MST14DP123DP, TB3DK2DPPDUE, TB3DKDPMAW, TB3DKDPMAWUE
71 kr
Til butik
StarTech DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - Display Port to DVI Dongle - Passive DP to DVI-D Adapter (DP2DVI) - DisplayPort adapter - enkeltlink - DisplayPort (han) til DVI-D (hun) - 24 cm - haspet - for P/N: DK30CH2DEP, DK30CH2DEPUE, MST14DP123DP, TB3DK2DPPDUE, TB3DKDPMAW, TB3DKDPMAWUE billede

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Kategori: Adaptere
Farve: 2
Artikel nr.: DP2DVI
EAN: 0065030830782
Varenr.: 883387
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com DisplayPort to DVI Video Converter
71 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - Display Port to DVI Dongle - Passive DP to DVI-D Adapter (DP2DVI) DisplayPort adapter 24cm Sort
83 kr
Til butik
StarTech.com DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - Display Port to DVI Dongle - Passive DP to DVI-D Adapter (DP2DVI) DisplayPort adapter 24cm Sort billede

Produktinformation

StarTech DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - Display Port to DVI Dongle - Passive DP to DVI-D Adapter (DP2DVI) - DisplayPort adapter - enkeltlink - DisplayPort (han) til DVI-D (hun) - 24 cm - haspet - for P/N: DK30CH2DEP, DK30CH2DEPUE, MST14DP123DP, TB3DK2DPPDUE, TB3DKDPMAW, TB3DKDPMAWUE...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Artikel nr.: DP2DVI
EAN: 0065030830782
Varenr.: 988492332
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Startech Displayport To Dvi Video Converter 0.24m Displayport Dvi-d Sort
-0%211 kr
Før 211,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StarTech DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - Display Port to DVI Dongle - Passive DP to DVI-D Adapter (DP2DVI) - DisplayPort adapter - enkeltlink - DisplayPort (han) til DVI-D (hun) - 24 cm - haspet - for P/N: DK30CH2DEP, DK30CH2DEPUE, MST14DP123DP, TB3DK2DPPDUE, TB3DKDPMAW, TB3DKDPMAWUE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StarTech DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - Display Port to DVI Dongle - Passive DP to DVI-D Adapter (DP2DVI) - DisplayPort adapter - enkeltlink - DisplayPort (han) til DVI-D (hun) - 24 cm - haspet - for P/N: DK30CH2DEP, DK30CH2DEPUE, MST14DP123DP, TB3DK2DPPDUE, TB3DKDPMAW, TB3DKDPMAWUE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK71 kr110 krKøb
2Proshop DK71 kr110 krKøb
3CompuMail DK83 kr83 krKøb
4Dustin DK211 kr297,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for StarTech DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - Display Port to DVI Dongle - Passive DP to DVI-D Adapter (DP2DVI) - DisplayPort adapter - enkeltlink - DisplayPort (han) til DVI-D (hun) - 24 cm - haspet - for P/N: DK30CH2DEP, DK30CH2DEPUE, MST14DP123DP, TB3DK2DPPDUE, TB3DKDPMAW, TB3DKDPMAWUE

PriceData har fulgt prisen på StarTech DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - Display Port to DVI Dongle - Passive DP to DVI-D Adapter (DP2DVI) - DisplayPort adapter - enkeltlink - DisplayPort (han) til DVI-D (hun) - 24 cm - haspet - for P/N: DK30CH2DEP, DK30CH2DEPUE, MST14DP123DP, TB3DK2DPPDUE, TB3DKDPMAW, TB3DKDPMAWUE i 134 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 74 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 72 kr.

Den nuværende pris på 71 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for StarTech DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - Display Port to DVI Dongle - Passive DP to DVI-D Adapter (DP2DVI) - DisplayPort adapter - enkeltlink - DisplayPort (han) til DVI-D (hun) - 24 cm - haspet - for P/N: DK30CH2DEP, DK30CH2DEPUE, MST14DP123DP, TB3DK2DPPDUE, TB3DKDPMAW, TB3DKDPMAWUE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for StarTech DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - Display Port to DVI Dongle - Passive DP to DVI-D Adapter (DP2DVI) - DisplayPort adapter - enkeltlink - DisplayPort (han) til DVI-D (hun) - 24 cm - haspet - for P/N: DK30CH2DEP, DK30CH2DEPUE, MST14DP123DP, TB3DK2DPPDUE, TB3DKDPMAW, TB3DKDPMAWUE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202671 kr2 kr (3%)
26. maj 202673 kr1 kr (1%)
24. maj 202674 kr1 kr (1%)
23. maj 202673 kr2 kr (3%)
29. apr. 202671 kr2 kr (3%)
28. apr. 202673 kr1 kr (1%)
27. apr. 202672 kr1 kr (1%)
21. apr. 202671 kr1 kr (1%)
20. apr. 202672 kr1 kr (1%)
18. apr. 202671 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret