Gå til hovedindhold

StarTech.com Mini DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - 1080p - Dongle - Monitor Adapter - Mini DisplayPort Adapter - Mini DP to DVI (MDP2DVI3)

StarTech.comAdaptereEAN: 0065030848695
Pris fra 90 krtil 199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 109 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på StarTech.com Mini DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - 1080p - Dongle - Monitor Adapter - Mini DisplayPort Adapter - Mini DP to DVI (MDP2DVI3) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com Mini DisplayPort -> DVI-I
90 kr
Til butik
StarTech.com Mini DisplayPort -> DVI-I billede

Produktinformation

DVI-adapter, mini-DisplayPort (han), DVI-I (hun), 17 cm, sort

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Kategori: Skaermkabel
Artikel nr.: MDP2DVI3
EAN: 0065030848695
Varenr.: 2406394
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com Mini DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - 1080p - Dongle - Monitor Adapter - Mini DisplayPort Adapter - Mini DP to DVI (MDP2DVI3)
113 kr
Til butik
StarTech.com Mini DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - 1080p - Dongle - Monitor Adapter - Mini DisplayPort Adapter - Mini DP to DVI (MDP2DVI3) billede

Produktinformation

StarTech Mini DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - 1080p - Dongle - Monitor Adapter - Mini DisplayPort Adapter - Mini DP to DVI (MDP2DVI3) - DVI-adapter - Mini DisplayPort (han) til DVI-I (hun) - 17 cm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Artikel nr.: MDP2DVI3
EAN: 0065030848695
Varenr.: 988493210
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Startech Adapter 0.13m Mini Displayport Dvi-i Sort
199 kr
Til butik
Startech Adapter 0.13m Mini Displayport Dvi-i Sort billede

Produktinformation

Tilslut en DVI-skærm til en Mini DisplayPort-kilde, så du nemt kan genbruge en eksisterende skærm Kompakt 13 cm kabel og 26,5 g vægt gør den velegnet til rejser og trange skriveborde Understøtter opløsninger op til 1920 x 1200 og fuld 1080p-afspilning Kompatibel med Intel Thunderbolt, understøtter HDCP-beskyttede streams Passiv adapter, kræver en DP++-port for at overføre DVI- eller HDMI-signaler...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Startech
Kategori: Video-adaptere
Artikel nr.: MDP2DVI3
EAN: 0065030848695
Varenr.: 5010823940

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StarTech.com Mini DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - 1080p - Dongle - Monitor Adapter - Mini DisplayPort Adapter - Mini DP to DVI (MDP2DVI3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StarTech.com Mini DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - 1080p - Dongle - Monitor Adapter - Mini DisplayPort Adapter - Mini DP to DVI (MDP2DVI3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK90 kr129 krKøb
2CompuMail DK113 kr113 krKøb
3Dustin DK199 kr285,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for StarTech.com Mini DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - 1080p - Dongle - Monitor Adapter - Mini DisplayPort Adapter - Mini DP to DVI (MDP2DVI3)

PriceData har fulgt prisen på StarTech.com Mini DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - 1080p - Dongle - Monitor Adapter - Mini DisplayPort Adapter - Mini DP to DVI (MDP2DVI3) i 173 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 95 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for StarTech.com Mini DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - 1080p - Dongle - Monitor Adapter - Mini DisplayPort Adapter - Mini DP to DVI (MDP2DVI3). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for StarTech.com Mini DisplayPort to DVI Adapter - 1920x1200 - 1080p - Dongle - Monitor Adapter - Mini DisplayPort Adapter - Mini DP to DVI (MDP2DVI3) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202690 kr4 kr (4%)
17. apr. 202694 kr1 kr (1%)
9. apr. 202695 kr1 kr (1%)
8. apr. 202694 kr1 kr (1%)
8. mar. 202695 kr1 kr (1%)
7. mar. 202696 kr1 kr (1%)
1. mar. 202695 kr1 kr (1%)
23. feb. 202696 kr1 kr (1%)
20. feb. 202695 kr1 kr (1%)
16. feb. 202696 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret