Gå til hovedindhold

StarTech.com DisplayPort to HDMI Adapter - 4K 60Hz - Video Converter for Your DP Computer and HDMI TV or Computer Monitor (DP2HD4K60S) Video

StarTech.comAdaptereEAN: 0065030865722
Pris fra 225 krtil 549 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 324 kr (59% besparelse)

Sammenlign priser på StarTech.com DisplayPort to HDMI Adapter - 4K 60Hz - Video Converter for Your DP Computer and HDMI TV or Computer Monitor (DP2HD4K60S) Video og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 225 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com DisplayPort to HDMI Adapter - 4K 60Hz - video transformer
225 kr
Til butik
StarTech.com DisplayPort to HDMI Adapter - 4K 60Hz - video transformer billede

Produktinformation

DisplayPort til HDMI Adapter, op til 4K (UHD) 60Hz, 7.1 Surround, Video converter

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Kategori: Skaermkabel
Artikel nr.: DP2HD4K60S
EAN: 0065030865722
Varenr.: 2639422
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com DisplayPort to HDMI Adapter - 4K 60Hz - Video Converter for Your DP Computer and HDMI TV or Computer Monitor (DP2HD4K60S) Video
304 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Startech Displayport To Hdmi Adapter 0.215m Displayport Hdmi Sort
549 kr
Til butik
Startech Displayport To Hdmi Adapter 0.215m Displayport Hdmi Sort billede

Produktinformation

Tilslut bærbare pc'er med DisplayPort til HDMI 4K-skærme ved 60 Hz Aktivt Parade PS176-chipset bevarer video- og lydkvalitet Understøttelse af HDMI 2.0 og HDCP 2.2 beskytter afspilning af beskyttet indhold Understøtter 7.1-lyd, plug and play-opsætning uden drivere Kompakt, let design passer i en laptop-taske til nem transport...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Startech
Kategori: Video-adaptere
Artikel nr.: DP2HD4K60S
EAN: 0065030865722
Varenr.: 5011019050

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StarTech.com DisplayPort to HDMI Adapter - 4K 60Hz - Video Converter for Your DP Computer and HDMI TV or Computer Monitor (DP2HD4K60S) Video koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StarTech.com DisplayPort to HDMI Adapter - 4K 60Hz - Video Converter for Your DP Computer and HDMI TV or Computer Monitor (DP2HD4K60S) Video koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK225 kr264 krKøb
2CompuMail DK304 kr304 krKøb
3Dustin DK549 kr635,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for StarTech.com DisplayPort to HDMI Adapter - 4K 60Hz - Video Converter for Your DP Computer and HDMI TV or Computer Monitor (DP2HD4K60S) Video

PriceData har fulgt prisen på StarTech.com DisplayPort to HDMI Adapter - 4K 60Hz - Video Converter for Your DP Computer and HDMI TV or Computer Monitor (DP2HD4K60S) Video i 185 dage. Laveste pris i perioden er 218 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 225 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 221 kr.

Den nuværende pris på 225 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for StarTech.com DisplayPort to HDMI Adapter - 4K 60Hz - Video Converter for Your DP Computer and HDMI TV or Computer Monitor (DP2HD4K60S) Video. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for StarTech.com DisplayPort to HDMI Adapter - 4K 60Hz - Video Converter for Your DP Computer and HDMI TV or Computer Monitor (DP2HD4K60S) Video de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. feb. 2026225 kr1 kr (0%)
22. feb. 2026224 kr1 kr (0%)
21. feb. 2026225 kr1 kr (0%)
19. feb. 2026224 kr1 kr (0%)
17. feb. 2026225 kr1 kr (0%)
10. feb. 2026224 kr5 kr (2%)
9. jan. 2026219 kr1 kr (0%)
5. jan. 2026218 kr1 kr (0%)
3. jan. 2026219 kr1 kr (0%)
22. dec. 2025218 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret