Gå til hovedindhold

Staedtler Pigment Liner 308, Sort, Fin, Sort, Grå, Rund, Pigmentbaseret blæk, 0,6 mm

StaedtlerKontorforsyningEAN: 4007817308363
Pris fra 29,95 krtil 80 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 50,05 kr (63% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19,95 kr 22. maj

Sammenlign priser på Staedtler Pigment Liner 308, Sort, Fin, Sort, Grå, Rund, Pigmentbaseret blæk, 0,6 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,6mm - 1 stk
-33%29,95 kr
Før 45 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,6mm - 1 stk billede

Produktinformation

Staedtler Pigment Liner 0.6 mm er en præcis fineliner udviklet til skrivning, tegning og skitser, hvor en ensartet streg er vigtig. Den egner sig til studerende, kreative og professionelle, der arbejder med illustrationer, noter eller tekniske tegninger.

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Staedtler Pigment Liner
EAN: 4007817308363
Varenr.: 4007817308363
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Fineliner pigment liner 0,6mm sort
36,25 kr
Til butik
Fineliner pigment liner 0,6mm sort billede

Produktinformation

Pigmentliner til skrivning, skitsering og tegning. Lang metalspids, ideelt til brug med linealer og skabeloner. Lysægte og vandfast, trænger ikke gennem papir. Dokumentægte og perfekt til underskrivning på mange emner så som kreditkort, pas m.m. God til Z...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Filtpenne
EAN: 4007817308363
Varenr.: DP-STA308069
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Fineliner pigment Staedtler 0,6mm sort
37,95 kr
Til butik
Fineliner pigment Staedtler 0,6mm sort billede

Produktinformation

STAEDTLER® permanent pigment fineliner/tegnepenne, der er lysresistent og vandfast. Kan bruges til vandfast skrivning, skitsering og tegning. PP-skaftet sikrer lang levetid.• Lang metalspids, perfekt til linealer og skabeloner• Dokumentægte pigm

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Fiberpenne
EAN: 4007817308363
Varenr.: 188.30806 10
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Staedtler Pigment Liner 308, Sort, Fin, Sort, Grå, Rund, Pigmentbaseret blæk, 0,6 mm
80 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Staedtler Pigment Liner 308, Sort, Fin, Sort, Grå, Rund, Pigmentbaseret blæk, 0,6 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Staedtler Pigment Liner 308, Sort, Fin, Sort, Grå, Rund, Pigmentbaseret blæk, 0,6 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby29,95 kr29,95 krKøb
2HUMA.dk36,25 kr36,25 krKøb
3RedOffice Konpap37,95 kr37,95 krKøb
4CS MEGASTORE DK80 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Staedtler Pigment Liner 308, Sort, Fin, Sort, Grå, Rund, Pigmentbaseret blæk, 0,6 mm

PriceData har fulgt prisen på Staedtler Pigment Liner 308, Sort, Fin, Sort, Grå, Rund, Pigmentbaseret blæk, 0,6 mm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 19,95 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 36,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 29,95 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Staedtler Pigment Liner 308, Sort, Fin, Sort, Grå, Rund, Pigmentbaseret blæk, 0,6 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Staedtler Pigment Liner 308, Sort, Fin, Sort, Grå, Rund, Pigmentbaseret blæk, 0,6 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202629,95 kr4 kr (15%)
24. maj 202625,95 kr4 kr (13%)
23. maj 202629,95 kr10 kr (50%)
22. maj 202619,95 kr10 kr (33%)
16. maj 202629,95 kr6,3 kr (17%)
15. maj 202636,25 kr6,3 kr (21%)
13. maj 202629,95 kr4 kr (15%)
10. maj 202625,95 kr10,3 kr (28%)
9. maj 202636,25 kr12,3 kr (51%)
7. maj 202623,95 kr12,3 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret