Gå til hovedindhold

Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,5mm - 1 stk

StaedtlerKontorforsyningEAN: 4007817330432
Pris fra 23,95 krtil 37,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 14 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,5mm - 1 stk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,5mm - 1 stk
-47%23,95 kr
Før 45 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,5mm - 1 stk billede

Produktinformation

Staedtler Pigment Liner 0,5 mm er en præcis fineliner udviklet til skrivning, skitser og detaljerede tegninger. Den egner sig til både studerende, kreative og professionelle, der ønsker en pen med ensartet streg og høj kontrol ved arbejde på papir. Penn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus 0,5 mm
EAN: 4007817330432
Varenr.: 4007817330432
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Fineliner pigment liner 0,5mm sort
27,5 kr
Til butik
Fineliner pigment liner 0,5mm sort billede

Produktinformation

Pigmentliner til skrivning, skitsering og tegning. Lang metalspids, ideelt til brug med linealer og skabeloner. Lysægte og vandfast, trænger ikke gennem papir. Dokumentægte og perfekt til underskrivning på mange emner så som kreditkort, pas m.m. God til Z...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Filtpenne
EAN: 4007817330432
Varenr.: DP-STA308059
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Fineliner pigment Staedtler 0,5mm sort
37,95 kr
Til butik
Fineliner pigment Staedtler 0,5mm sort billede

Produktinformation

STAEDTLER® permanent pigment fineliner/tegnepenne, der er lysresistent og vandfast. Kan bruges til vandfast skrivning, skitsering og tegning. PP-skaftet sikrer lang levetid.• Lang metalspids, perfekt til linealer og skabeloner• Dokumentægte pigm

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Fiberpenne
EAN: 4007817330432
Varenr.: 188.30805 10

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,5mm - 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,5mm - 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby23,95 kr23,95 krKøb
2HUMA.dk27,5 kr27,5 krKøb
3RedOffice Konpap37,95 kr37,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,5mm - 1 stk

PriceData har fulgt prisen på Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,5mm - 1 stk i 177 dage. Laveste pris i perioden er 23,95 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 27,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 23,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,5mm - 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,5mm - 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202623,95 kr2 kr (8%)
23. maj 202625,95 kr2 kr (8%)
16. maj 202623,95 kr3,55 kr (13%)
15. maj 202627,5 kr3,55 kr (15%)
10. maj 202623,95 kr3,55 kr (13%)
9. maj 202627,5 kr3,55 kr (15%)
7. maj 202623,95 kr3,55 kr (13%)
30. apr. 202627,5 kr3,55 kr (15%)
24. apr. 202623,95 kr1 kr (4%)
5. apr. 202624,95 kr2,55 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret