Gå til hovedindhold

Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,1mm - 1 stk

StaedtlerKontorforsyningEAN: 4007817330395
Pris fra 25,95 krtil 37,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19,95 kr 22. maj

Sammenlign priser på Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,1mm - 1 stk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,1mm - 1 stk
-42%25,95 kr
Før 45 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,1mm - 1 stk billede

Produktinformation

Staedtler Pigment Liner 0.1 mm er en fineliner udviklet til meget præcise streger ved skrivning, skitser og detaljerede tegninger. Den er velegnet til studerende, illustratører og kreative, der arbejder med små detaljer og ønsker fuld kontrol over linjefø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Staedtler Pigment Liner
EAN: 4007817330395
Varenr.: 4007817330395
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Fineliner pigment liner 0,1mm sort
35 kr
Til butik
Fineliner pigment liner 0,1mm sort billede

Produktinformation

Pigmentliner til skrivning, skitsering og tegning. Lang metalspids, ideelt til brug med linealer og skabeloner. Lysægte og vandfast, trænger ikke gennem papir. Dokumentægte og perfekt til underskrivning på mange emner så som kreditkort, pas m.m. God til Z...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Filtpenne
EAN: 4007817330395
Varenr.: DP-STA308019
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Fineliner pigment Staedtler 0,1mm sort
-7%37,95 kr
Før 40,66 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fineliner pigment Staedtler 0,1mm sort billede

Produktinformation

STAEDTLER® permanent pigment fineliner/tegnepenne, der er lysresistent og vandfast. Kan bruges til vandfast skrivning, skitsering og tegning. PP-skaftet sikrer lang levetid.• Lang metalspids, perfekt til linealer og skabeloner• Dokumentægte pigm

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Fiberpenne
EAN: 4007817330395
Varenr.: 188.30801 10

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,1mm - 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,1mm - 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby25,95 kr25,95 krKøb
2HUMA.dk35 kr35 krKøb
3RedOffice Konpap37,95 kr37,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,1mm - 1 stk

PriceData har fulgt prisen på Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,1mm - 1 stk i 178 dage. Laveste pris i perioden er 19,95 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 25,95 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,1mm - 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Staedtler Pigment Liner Tusch/Tus Sort 0,1mm - 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202625,95 kr6 kr (30%)
22. maj 202619,95 kr7 kr (26%)
16. maj 202626,95 kr8,05 kr (23%)
15. maj 202635 kr8,05 kr (30%)
10. maj 202626,95 kr8,05 kr (23%)
9. maj 202635 kr8,05 kr (30%)
7. maj 202626,95 kr8,05 kr (23%)
30. apr. 202635 kr8,05 kr (30%)
27. apr. 202626,95 kr1 kr (4%)
5. apr. 202625,95 kr9,05 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret