Gå til hovedindhold

Squishmallows Pokémon Happy Pikachu - 35 cm Blød Bamser - GEEKD.dk

SquishmallowsTøjdyrEAN: 0196566198289
Pris fra 179,5 krtil 429 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 249,5 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Squishmallows Pokémon Happy Pikachu - 35 cm Blød Bamser - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179.5 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SQUISHMALLOWS 35 CM POKEMON HAPPY PIKACHU
179,5 kr
Til butik
SQUISHMALLOWS 35 CM POKEMON HAPPY PIKACHU billede

Produktspecifikationer

Mærke: Jazwares
Kategori: Julegaveideer
Farve: 1
Artikel nr.: 0196566198289
EAN: 0196566198289
Varenr.: 24563842
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Squishmallows 35 CM POKEMON HAPPY PIKACHU
211 kr
Til butik
Squishmallows 35 CM POKEMON HAPPY PIKACHU billede

Produktinformation

Opdag den krammebløde verden af Pokémon Squishmallows. Fremstillet af premium, fløjlsbløde materialer er disse super-samlervenlige og ultra-krammevenlige Pokémon plysdyr den perfekte puttemakker til lange bilture, overnatninger og alle skridt på din Pokémon-rejse! Denne autentiske Squishmallows-bamse er nem at rengøre - håndvask den og lad den lufttørre. Saml dit hold med dine yndlings-Pokémon! Officielt licenseret af The Pokémon Company International. Indeholder: 1x Pokémon Squishmallows 25 cm. Alder: 3+...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bamser
Artikel nr.: SQPK00067
EAN: 0196566198289
Varenr.: 3400911
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Squishmallows 35 cm Pokémon Happy Pikachu (SQPK00067)
292 kr
Til butik
Squishmallows 35 cm Pokémon Happy Pikachu (SQPK00067) billede

Produktinformation

Gør dig klar til at begive dig ud på et kælefuldt eventyr med den, 35 cm store Pokémon Happy Pikachu, fra, Squishmallows, , hvor plysdyrsverdenen møder det ikoniske Pokémon-univers! Dette dejlige samlerobjekt er ikke bare et stykke legetøj – det er en blød, krammevenlig ledsager, der bringer glæden ved Pokémon til live på den sødeste måde. Egenskaber: Størrelse: Med sine generøse 35 cm er denne Pikachu perfekt til at kramme, udstille eller tage med på dine Pokémon-rejser. Design: Denne Squishmallow er kærligt udformet for at fange Pikachus karakteristiske charme og fremviser sit glade udtryk, røde kinder og ikoniske lynformede hale. Materiale: Fremstillet af ultrablødt plysstof af høj kvalitet, der er perfekt til at kramme og klemme. Samlerobjekt: Denne Pikachu er en del af Pokémon Horizons Multipack og er et must-have for både fans og samlere. Hvorfor du vil elske den: Uanset om du er en erfaren Pokémon-træner eller ny i verdenen af "Squishmallows", vil denne Happy Pikachu helt sikkert bringe et smil frem på dine læber. Den bløde tekstur og det muntre udtryk gør den til en ideel gave til Pokémon-entusiaster i alle aldre. Desuden gør størrelsen den til et fremtrædende stykke i enhver samling, uanset om den udstilles på en hylde eller ligger blandt andre plysvenner. Perfekt til alle aldre: Fra unge trænere, der lige er begyndt på deres Pokémon-rejse, til erfarne samlere, er denne Squishmallow designet til at appellere til et bredt publikum. Den holdbare konstruktion sikrer, at den kan modstå utallige kram, mens det charmerende design vil vinde hjerterne hos både børn og voksne. Plejeinstruktioner: For at holde din Pikachu i topform anbefaler vi, at du rengør den med en fugtig klud. Undgå at bruge stærke kemikalier eller maskinvask for at bevare dens blødhed og livlige farver. Tag Pikachu med hjem: Gå ikke glip af chancen for at føje denne dejlige Pokémon til din samling. Uanset om du kæmper i Pokémon-verdenen eller blot nyder en hyggelig dag derhjemme, er den 35 cm høje Pokémon Happy Pikachu fra Squishmallows klar til at følge dig på alle dine eventyr. Gør dig klar til at fange dem alle, startende med denne uimodståeligt søde Pikachu!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Tøjdyr
EAN: 0196566198289
Varenr.: D40752
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Squishmallows Bamse - 35 cm - Pokemon - Pikachu
299,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Squishmallows - Pokémon - Glad Pikachu Bamse - 35 Cm
299,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Squishmallows Pokémon Happy Pikachu - 35 cm Blød Bamser - GEEKD.dk
429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Squishmallows Pokémon Happy Pikachu - 35 cm Blød Bamser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Squishmallows Pokémon Happy Pikachu - 35 cm Blød Bamser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK179,5 kr218,5 krKøb
2Proshop DK211 kr250 krKøb
3Teknikproffset DK292 kr351 krKøb
4Kids-world.dk299,95 kr299,95 krKøb
5Gucca.dk299,95 kr299,95 krKøb
6Geekd429 kr429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Squishmallows Pokémon Happy Pikachu - 35 cm Blød Bamser - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Squishmallows Pokémon Happy Pikachu - 35 cm Blød Bamser - GEEKD.dk i 170 dage. Laveste pris i perioden er 179,5 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 247 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 225 kr.

Den nuværende pris på 179,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Squishmallows Pokémon Happy Pikachu - 35 cm Blød Bamser - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Squishmallows Pokémon Happy Pikachu - 35 cm Blød Bamser - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026179,5 kr67,5 kr (27%)
23. apr. 2026247 kr2 kr (1%)
22. apr. 2026245 kr7 kr (3%)
5. apr. 2026238 kr26 kr (12%)
4. apr. 2026212 kr26 kr (11%)
18. feb. 2026238 kr28,03 kr (13%)
4. feb. 2026209,97 kr28,03 kr (12%)
7. jan. 2026238 kr18,05 kr (8%)
14. dec. 2025219,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret