Gå til hovedindhold

Pokémon - Squishmallows - Pikachu #1 25 cm Bamse - GEEKD.dk

SquishmallowsTøjdyrEAN: 0196566198166
Pris fra 147,65 krtil 249,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 102,3 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pokémon - Squishmallows - Pikachu #1 25 cm Bamse - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 147.65 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SQUISHMALLOWS 25 CM POKEMON HAPPY PIKACHU
147,65 kr
Til butik
SQUISHMALLOWS 25 CM POKEMON HAPPY PIKACHU billede

Produktspecifikationer

Kategori: Pokémon
Farve: 1
Artikel nr.: 0196566198166
EAN: 0196566198166
Varenr.: 24563841
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Squishmallows 25 CM POKEMON HAPPY PIKACHU
158 kr
Til butik
Squishmallows 25 CM POKEMON HAPPY PIKACHU billede

Produktinformation

Opdag den krammebløde verden af Pokémon Squishmallows. Fremstillet af premium, fløjlsbløde materialer er disse super-samlervenlige og ultra-krammevenlige Pokémon plysdyr den perfekte puttemakker til lange bilture, overnatninger og alle skridt på din Pokémon-rejse! Denne autentiske Squishmallows-bamse er nem at rengøre - håndvask den og lad den lufttørre. Saml dit hold med dine yndlings-Pokémon! Officielt licenseret af The Pokémon Company International. Indeholder: 1x Pokémon Squishmallows 25 cm. Alder: 3+...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bamser
Artikel nr.: SQPK00055
EAN: 0196566198166
Varenr.: 3400909
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pokémon - Squishmallows - Pikachu #1 25 cm Bamse - GEEKD.dk
-28%179 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Pokémon - Squishmallows - Pikachu #1 25 cm Bamse - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Squishmallows SQPK00055 tøjdyr Squishmallows SQPK00055 er en blød og krammevenlig tegneseriefigur i plys i farverne sort, rød og gul. Den passer til både drenge og piger og er perfekt som hyggelig bamse, gave eller samlerfigur. Figuren måler 25 cm i højde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geekd
Kategori: Bamse
EAN: 0196566198166
Varenr.: 52563934052688
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Squishmallows Pokémon 25 cm Happy Pikachu (SQPK00055)
236 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Squishmallows Bamse - 25 cm - Pokemon - Pikachu
249,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Squishmallows - Happy Pikachu Bamse - Pokemon - 25 Cm
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokémon - Squishmallows - Pikachu #1 25 cm Bamse - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokémon - Squishmallows - Pikachu #1 25 cm Bamse - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK147,65 kr186,65 krKøb
2Proshop DK158 kr197 krKøb
3Geekd179 kr179 krKøb
4Teknikproffset DK236 kr285 krKøb
5Kids-world.dk249,95 kr249,95 krKøb
6Gucca.dk249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pokémon - Squishmallows - Pikachu #1 25 cm Bamse - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Pokémon - Squishmallows - Pikachu #1 25 cm Bamse - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 147,65 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 147,65 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Pokémon - Squishmallows - Pikachu #1 25 cm Bamse - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Pokémon - Squishmallows - Pikachu #1 25 cm Bamse - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026147,65 kr21,35 kr (13%)
5. apr. 2026169 kr9 kr (6%)
4. apr. 2026160 kr9 kr (5%)
3. apr. 2026169 kr1 kr (1%)
2. apr. 2026170 kr1 kr (1%)
1. apr. 2026171 kr1 kr (1%)
31. mar. 2026170 kr1 kr (1%)
26. mar. 2026169 kr1 kr (1%)
25. mar. 2026168 kr1 kr (1%)
23. mar. 2026167 kr22 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret