Gå til hovedindhold

Rowico Home Spisebord Rowico Filippa rund Ø120 cm med udtræk til 165 cm i FSC-certificeret olieret egetræ

Rowico HomeBordeEAN: 7340126547403
Pris fra 7.645,75 krtil 9.703 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.057,25 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spisebord Rowico Filippa rund Ø120 cm med udtræk til 165 cm i FSC-certificeret olieret egetræ og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7645.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
ROWICO Filippa spisebord, m. udtræk, rund - natur eg (120/165)
-15%7.645,75 kr
Før 8.995 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ROWICO Filippa spisebord, m. udtræk, rund - natur eg (120/165) billede

Produktinformation

Praktisk spisebord i fleksibelt rundt format med en diameter på 120 cm. Den kan forlænges til 165 cm takket være en medfølgende indsatsplade, og det er også muligt at købe yderligere 45 cm indsats. Bordets maksimale længde bliver så 210 cm. Bordet består...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico Home
Kategori: Spiseb
Farve: Natur
EAN: 7340126547403
Varenr.: 112381
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spisebord Rowico Filippa rund Ø120 cm med udtræk til 165 cm i FSC-certificeret olieret egetræ
8.299 kr
Til butik
Spisebord Rowico Filippa rund Ø120 cm med udtræk til 165 cm i FSC-certificeret olieret egetræ billede

Produktinformation

Rowico Filippa spisebord i eg kombinerer tidløs nordisk elegance med praktisk funktionalitet og henvender sig særligt til private hjem, der værdsætter ægte materialer og gennemført design. Den runde bordplade på 120 centimeter i diameter er fremstillet af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico
Kategori: Spiseborde
Farve: Eg
EAN: 7340126547403
Varenr.: 2569890
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Rowico Home, Filippa spisebord 120-165x120 cm eg
-15%9.703 kr
Før 11.415 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord Rowico Filippa rund Ø120 cm med udtræk til 165 cm i FSC-certificeret olieret egetræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord Rowico Filippa rund Ø120 cm med udtræk til 165 cm i FSC-certificeret olieret egetræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk7.645,75 kr7.645,75 krKøb
2Likehome.dk8.299 kr8.299 krKøb
3Hulténs DK9.703 kr9.703 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spisebord Rowico Filippa rund Ø120 cm med udtræk til 165 cm i FSC-certificeret olieret egetræ

PriceData har fulgt prisen på Spisebord Rowico Filippa rund Ø120 cm med udtræk til 165 cm i FSC-certificeret olieret egetræ i 184 dage. Laveste pris i perioden er 7.049 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 8.995 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.197 kr.

Den nuværende pris på 7.645,75 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Spisebord Rowico Filippa rund Ø120 cm med udtræk til 165 cm i FSC-certificeret olieret egetræ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Spisebord Rowico Filippa rund Ø120 cm med udtræk til 165 cm i FSC-certificeret olieret egetræ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20267.645,75 kr653,25 kr (8%)
24. maj 20268.299 kr653,25 kr (9%)
16. maj 20267.645,75 kr653,25 kr (8%)
14. apr. 20268.299 kr653,25 kr (9%)
6. apr. 20267.645,75 kr653,25 kr (8%)
5. apr. 20268.299 kr653,25 kr (9%)
20. mar. 20267.645,75 kr653,25 kr (8%)
19. mar. 20268.299 kr696 kr (8%)
18. mar. 20268.995 kr696 kr (8%)
15. mar. 20268.299 kr696 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret