Gå til hovedindhold

Rowico Home Spisebord Rowico Filippa hvidkalket egetræ 180x90 cm FSC-certificeret udvidelsesbar til 280 cm

Rowico HomeBordeEAN: 7340126506349
Pris fra 5.095,75 krtil 7.463 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.367,25 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spisebord Rowico Filippa hvidkalket egetræ 180x90 cm FSC-certificeret udvidelsesbar til 280 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5095.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
ROWICO Filippa spisebord - hvidolieret eg, m. udtræk (180x90)
-15%5.095,75 kr
Før 5.995 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ROWICO Filippa spisebord - hvidolieret eg, m. udtræk (180x90) billede

Produktinformation

Trænger du til at nyindrette spisestuen med et nyt spisebord? Så kan det være, at dette Filippa spisebord måske lige er det, du godt kan lide. Det rektangulære spisebord er fremstillet i hvidolieret eg. Spisebordet kan forlænges med op til to tillægsplad...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico Home
Kategori: Spisestue
Farve: Natur
EAN: 7340126506349
Varenr.: 24602
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spisebord Rowico Filippa hvidkalket egetræ 180x90 cm FSC-certificeret udvidelsesbar til 280 cm
5.599 kr
Til butik
Spisebord Rowico Filippa hvidkalket egetræ 180x90 cm FSC-certificeret udvidelsesbar til 280 cm billede

Produktinformation

Med sit enkle design og hvidkalkede overflade bringer Filippa-spisebordet fra Rowico en lys og nordisk atmosfære ind i dit hjem. Bordet er fremstillet i fingersamlet, massivt egetræ, som er olieret med hvidvask for at fremhæve træets naturlige struktur og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico
Kategori: Spiseborde
Farve: Hvidkalk
EAN: 7340126506349
Varenr.: 2569888
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Rowico Home, Filippa spisebord 180x90 cm hvidpigmenteret eg
-15%7.463 kr
Før 8.780 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord Rowico Filippa hvidkalket egetræ 180x90 cm FSC-certificeret udvidelsesbar til 280 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord Rowico Filippa hvidkalket egetræ 180x90 cm FSC-certificeret udvidelsesbar til 280 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk5.095,75 kr5.095,75 krKøb
2Likehome.dk5.599 kr5.599 krKøb
3Hulténs DK7.463 kr7.713 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spisebord Rowico Filippa hvidkalket egetræ 180x90 cm FSC-certificeret udvidelsesbar til 280 cm

PriceData har fulgt prisen på Spisebord Rowico Filippa hvidkalket egetræ 180x90 cm FSC-certificeret udvidelsesbar til 280 cm i 184 dage. Laveste pris i perioden er 4.749 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 5.995 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.503 kr.

Den nuværende pris på 5.095,75 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Spisebord Rowico Filippa hvidkalket egetræ 180x90 cm FSC-certificeret udvidelsesbar til 280 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Spisebord Rowico Filippa hvidkalket egetræ 180x90 cm FSC-certificeret udvidelsesbar til 280 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20265.095,75 kr503,25 kr (9%)
24. maj 20265.599 kr503,25 kr (10%)
16. maj 20265.095,75 kr503,25 kr (9%)
14. apr. 20265.599 kr503,25 kr (10%)
6. apr. 20265.095,75 kr503,25 kr (9%)
5. apr. 20265.599 kr503,25 kr (10%)
20. mar. 20265.095,75 kr503,25 kr (9%)
19. mar. 20265.599 kr396 kr (7%)
18. mar. 20265.995 kr396 kr (7%)
15. mar. 20265.599 kr396 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret