Gå til hovedindhold

Boligcenter Spisebord - Massivt genanvendt træ / 200 x 100 x 75 cm

Pris fra 3.699 krtil 5.349 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.650 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spisebord - Massivt genanvendt træ / 200 x 100 x 75 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3699 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Spisebord 200x100x75 cm ovalt massivt genbrugstræ
-7%3.699 kr
Før 3.992 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spisebord 200x100x75 cm ovalt massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Nyd en perfekt middag med din familie eller venner omkring dette spisebord i træ hver dag! Dette spisebord er fremstillet af genbrugstræ, der stammer fra tværbjælker, gulve og støttebjælker fra gamle, nedrevne bygninger. Det kan derfor bestå af forskellige trætyper såsom fyrretræ, teak, bøg, eg, ceder, mangotræ, akacie mv. Dette betyder, at genbrugstræ bevarer karakteristikkerne af disse forskellige trætyper. Genbrugstræ er allerede ældet, forvitret og tørret, så det skrumper eller bukker ikke. Dette bord er håndlavet, og de smukke åremønstre gør hver del af møblet unikt. Den robuste bordplade kan bruges til at holde mad, drikkevarer eller pyntegenstande. Vigtigt: Farverne varierer fra produkt til produkt, hvilket gør dem unikke hver især; udvælgelse til levering er tilfældigt. Materiale: Massivt genbrugstræ med ru finish, pulverlakeret stål Mål: 200 x 100 x 75 cm (L x B x H)Montering/samling påkrævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Spiseborde
Vægt: 43.35g
EAN: 8720286105689
Varenr.: 234044
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Spisebord 200x100x75 cm ovalt massivt genbrugstræ
-7%3.719 kr
Før 4.012 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spisebord 200x100x75 cm ovalt massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Spiseborde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 43.35g
EAN: 8720286105689
Varenr.: 234044
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spisebord - Massivt genanvendt træ / 200 x 100 x 75 cm
5.349 kr
Til butik
Spisebord - Massivt genanvendt træ / 200 x 100 x 75 cm billede

Produktinformation

Beskrivelse Skab et naturligt samlingspunkt i dit hjem med vores elegante spisebord i massivt mangotræ. Dette smukke møbel kombinerer tidløst design med naturlig charme og bringer varme og stil til enhver spisestue. Den solide konstruktion gør bordet perf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Spiseborde
Størrelse: 200 x 100 x 75 cm
EAN: 8720286105689
Varenr.: 56912777773405

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord - Massivt genanvendt træ / 200 x 100 x 75 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord - Massivt genanvendt træ / 200 x 100 x 75 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.699 kr3.699 krKøb
2Livera DK3.719 kr3.788 krKøb
3BoligRetning5.349 kr5.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spisebord - Massivt genanvendt træ / 200 x 100 x 75 cm

PriceData har fulgt prisen på Spisebord - Massivt genanvendt træ / 200 x 100 x 75 cm i 112 dage. Laveste pris i perioden er 3.699 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 5.349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.300 kr.

Den nuværende pris på 3.699 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Spisebord - Massivt genanvendt træ / 200 x 100 x 75 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Spisebord - Massivt genanvendt træ / 200 x 100 x 75 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20263.699 kr1.650 kr (31%)
3. maj 20265.349 kr1.650 kr (45%)
22. apr. 20263.699 kr800 kr (18%)
21. apr. 20264.499 kr800 kr (22%)
10. apr. 20263.699 kr800 kr (18%)
28. mar. 20264.499 kr10 kr (0%)
3. mar. 20264.489 kr20 kr (0%)
10. feb. 20264.469 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret