Gå til hovedindhold

Boligcenter Spisebord - Massivt genanvendt træ / 150 x 75 cm

Pris fra 3.299 krtil 4.699 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.400 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spisebord - Massivt genanvendt træ / 150 x 75 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3299 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Spisebord 150x75 cm massivt genbrugstræ
-12%3.299 kr
Før 3.734 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spisebord 150x75 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Dette spisebord har et flot design, og det skaber et industrielt look i dit køkken eller spisestue. Massivt genbrugstræ: Spisebordet er fremstillet af massivt genbrugstræ, som er en kombination af teak, mangotræ, fyrretræ, bøgetræ mv. Disse træsorter stammer fra gamle bygninger såsom fabrikker, skure og både. Dette gør genbrugstræ til en fantastisk, miljøvenlig mulighed.100 % håndlavet: Da hvert møbel er håndlavet, kan farverne variere mellem mange blå, grønne og cremefarvede nuancer, men også sommetider orange, rød og pink. Dette gør alle produkterne unikke!Robuste og stabile ben: De stærke, pulverlakerede jernben giver ekstra stabilitet. Bemærk:Farverne og åremønstre varierer fra produkt til produkt, hvilket gør hvert møbel unikt. Udvælgelse til levering sker tilfældigt, og du er garanteret et unikt produkt. Materiale: Massivt genbrugstræ, pulverlakeret jernMål: 150 x 75 cm (Diameter x H)Poleret og lakeretMontering/samling påkrævet: JaPakken indeholder:1 x spisebord...

Produktspecifikationer

Kategori: Spiseborde
Vægt: 30.3g
EAN: 8720286602751
Varenr.: 445602
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Spisebord 150x75 cm massivt genbrugstræ
-12%3.319 kr
Før 3.754 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spisebord 150x75 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Spiseborde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 30.3g
EAN: 8720286602751
Varenr.: 445602
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spisebord - Massivt genanvendt træ / 150 x 75 cm
4.699 kr
Til butik
Spisebord - Massivt genanvendt træ / 150 x 75 cm billede

Produktinformation

Beskrivelse Dette elegante spisebord i industriel stil tilfører karakter og personlighed til enhver spisestue eller køkken-alrum. Med sin runde form på 150 cm i diameter skaber det perfekte rammer for hyggelige familiemiddage, selskabelige sammenkomster e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Spiseborde
Størrelse: 150 x 75 cm
EAN: 8720286602751
Varenr.: 56830189797725

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord - Massivt genanvendt træ / 150 x 75 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord - Massivt genanvendt træ / 150 x 75 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
2Livera DK3.319 kr3.388 krKøb
3BoligRetning4.699 kr4.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spisebord - Massivt genanvendt træ / 150 x 75 cm

PriceData har fulgt prisen på Spisebord - Massivt genanvendt træ / 150 x 75 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.909 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 4.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.264 kr.

Den nuværende pris på 3.299 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Spisebord - Massivt genanvendt træ / 150 x 75 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Spisebord - Massivt genanvendt træ / 150 x 75 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20263.299 kr1.400 kr (30%)
5. maj 20264.699 kr1.790 kr (62%)
22. feb. 20262.909 kr960 kr (25%)
19. feb. 20263.869 kr960 kr (33%)
10. feb. 20262.909 kr290 kr (9%)
9. feb. 20263.199 kr290 kr (10%)
22. jan. 20262.909 kr290 kr (9%)
21. jan. 20263.199 kr290 kr (10%)
29. dec. 20252.909 kr190 kr (6%)
28. dec. 20253.099 kr190 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret