Gå til hovedindhold

Spisebord House Doctor Party foldbart festbord i sortbejdset mangotræ med jernramme 180 cm

House DoctorMøblerFoldbart designArrangementer og festerEAN: 5707644513983

House Doctor Party spisebord i sortbejdset mangotræ med jernramme. Foldbart design til ekstra siddepladser ved begivenheder, minimalistisk look. Læs mere

Pris fra 3.700 krtil 5.100 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.400 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.088 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Spisebord House Doctor Party foldbart festbord i sortbejdset mangotræ med jernramme 180 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3700 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hoejgaardbrugskunst.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
HOUSE DOCTOR BORD PARTY SAMMENKLAPPELIGT SORT - 180
-27%3.700 kr
Før 5.100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Doctor - Spisebord, Party, Sort L180 cm
-20%3.759 kr
Før 4.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spisebord House Doctor Party foldbart festbord i sortbejdset mangotræ med jernramme 180 cm
4.349 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Spisebord Party, sort
5.100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord House Doctor Party foldbart festbord i sortbejdset mangotræ med jernramme 180 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord House Doctor Party foldbart festbord i sortbejdset mangotræ med jernramme 180 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hoejgaardbrugskunst.dk3.700 kr3.700 krKøb
2Bolig & Haven3.759 kr3.759 krKøb
3Likehome.dk4.349 kr4.349 krKøb
4Rikki Tikki Shop5.100 kr5.100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

House Doctor Party Spisebord

House Doctor

House Doctor Party spisebord i sortbejdset mangotræ med jernramme. Foldbart design til ekstra siddepladser ved begivenheder, minimalistisk look.

• spisebord
• festbord
• foldbart bord
• party bord
• klapbord
• mangotræsbord
• house doctor møbler
• sammenklappelig bord
• Arrangementer og fester
• Foldbart design

Beskrivelse

House Doctor Party spisebord er den ideelle løsning til børnefødselsdage eller grillfester, hvor du har brug for ekstra siddepladser. Bordet måler 180x80x74 cm og er fremstillet af sortbejdset mangotræ med robust jernramme og ben. Med sin sammenklappeligt design kan bordet nemt foldes sammen og opbevares efter brug, hvilket gør det både praktisk og pladssparende. Det minimalistiske sorte look passer ind i enhver indretning og kan bruges både indendørs og udendørs. Bordets solide konstruktion sikrer stabilitet og holdbarhed, mens det elegante design gør det til et stilfuldt valg til både hverdags- og festbrug.

Specifikationer

vægt:31 kg
bredde:80 cm
finish:Sort
højde:74 cm
længde:180 cm
foldbart:Ja
bæreevne:Standard
materiale:Sortbejdset mangotræ, jern
montering:Delvis samling krævet
indendørs_udendørs:Begge dele

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Kan bordet bruges udendørs?

Ja, Party spisebord kan bruges både indendørs og udendørs takket være sin robuste konstruktion af mangotræ og jern.

Hvor meget fylder bordet når det er foldet sammen?

Når bordet er foldet sammen, fylder det betydeligt mindre og kan nemt opbevares i skabe eller bag døre.

Hvor mange personer kan sidde ved bordet?

Med sine 180 cm i længde kan bordet komfortabelt rumme 6-8 personer afhængigt af stolenes størrelse.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spisebord House Doctor Party foldbart festbord i sortbejdset mangotræ med jernramme 180 cm

PriceData har fulgt prisen på Spisebord House Doctor Party foldbart festbord i sortbejdset mangotræ med jernramme 180 cm i 134 dage. Laveste pris i perioden er 3.088 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 3.759 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.463 kr.

Den nuværende pris på 3.700 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Spisebord House Doctor Party foldbart festbord i sortbejdset mangotræ med jernramme 180 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Spisebord House Doctor Party foldbart festbord i sortbejdset mangotræ med jernramme 180 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 20263.700 kr612 kr (20%)
22. mar. 20263.088 kr671 kr (18%)
21. mar. 20263.759 kr671 kr (22%)
17. mar. 20263.088 kr671 kr (18%)
16. mar. 20263.759 kr671 kr (22%)
23. jan. 20263.088 kr671 kr (18%)
21. jan. 20263.759 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret