Gå til hovedindhold

Sidebord / reol "Shelf" m/ 2 hylder - House Doctor H: 71 cm

House DoctorMøblerEAN: 5707644898448
Pris fra 1.189,95 krtil 1.399,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.109,95 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Sidebord / reol "Shelf" m/ 2 hylder - House Doctor H: 71 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1189.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
House Doctor - Sidebord Med Opbevaring - Shelf - Natur
1.189,95 kr
Til butik
House Doctor - Sidebord Med Opbevaring - Shelf - Natur billede

Produktinformation

Håndlavet af naturlig sukkerrør bringer dette stykke et strejf af natur og varme til dit hjem. Med...

Produktspecifikationer

Mærke: house doctor
Kategori: bolig|møbler|borde
EAN: 5707644898448
Varenr.: 699791
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Reol, Shelf, Natur
-10%1.260 kr
Før 1.400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor - Reol, Shelf, Natur billede

Produktinformation

Håndlavet af naturlig sukkerrør bringer dette stykke et strejf af natur og varme til dit hjem. Med sit stilfulde og praktiske design passer den til forskellige rum som badeværelset til håndklæder eller stuen til tæpper og strikkeudstyr. De unikke variatio...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
EAN: 5707644898448
Varenr.: HD267660001
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Sidebord / reol "Shelf" m/ 2 hylder - House Doctor H: 71 cm
1.399 kr
Til butik
Sidebord / reol "Shelf" m/ 2 hylder - House Doctor H: 71 cm billede

Produktinformation

Mål: B: 40 H: 71 L: 42 cm - Materiale: Sukkerrør Denne Shelf reol fra House Doctor, der også kan bruges som et sidebord, er mere end bare et møbel. Det er en unik reol, håndlavet af sukkerrør, og prydet med to hylder samt en top som hvorpå du kan s

Produktspecifikationer

Mærke: Ib Laursen
Kategori: Borde & bænke
EAN: 5707644898448
Varenr.: 17881
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Doctor - Sidebord, Shelf, Natur
1.399,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sidebord / reol "Shelf" m/ 2 hylder - House Doctor H: 71 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sidebord / reol "Shelf" m/ 2 hylder - House Doctor H: 71 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk1.189,95 kr1.189,95 krKøb
2Rikki Tikki Shop1.260 kr1.260 krKøb
3Mostersskur.dk1.399 kr1.399 krKøb
4Bolig & Haven1.399,95 kr1.399,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sidebord / reol "Shelf" m/ 2 hylder - House Doctor H: 71 cm

PriceData har fulgt prisen på Sidebord / reol "Shelf" m/ 2 hylder - House Doctor H: 71 cm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 899,95 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.135 kr.

Den nuværende pris på 1.189,95 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Sidebord / reol "Shelf" m/ 2 hylder - House Doctor H: 71 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Sidebord / reol "Shelf" m/ 2 hylder - House Doctor H: 71 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.189,95 kr70,05 kr (6%)
28. maj 20261.260 kr70,05 kr (6%)
24. maj 20261.189,95 kr209,05 kr (15%)
23. maj 20261.399 kr209,05 kr (18%)
14. maj 20261.189,95 kr209,05 kr (15%)
13. maj 20261.399 kr209,05 kr (18%)
1. maj 20261.189,95 kr69,95 kr (6%)
24. apr. 20261.120 kr10,05 kr (1%)
21. apr. 20261.109,95 kr10,05 kr (1%)
20. apr. 20261.120 kr10,05 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret