Gå til hovedindhold

Spisebord House Doctor Club spisestuebord i lyst mangotræ med jernben 80x200 cm natur

House DoctorMøblerRustik charmeHjemmeindretningEAN: 5707644443051

House Doctor Club spisebord kombinerer lyst mangotræ og jern til varmt, rustikt look. 200x80 cm giver plads til familie og venner. Nem vedligeholdelse. Læs mere

Pris fra 4.599 krtil 6.799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.200 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spisebord House Doctor Club spisestuebord i lyst mangotræ med jernben 80x200 cm natur og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4599 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hoejgaardbrugskunst.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
HOUSE DOCTOR SPISEBORD CLUB LYS - 200
-43%4.599 kr
Før 7.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Doctor - Spisebord, Club, Natur L200 cm
-40%4.799 kr
Før 7.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Spisebord, Club, L 200 cm
-25%5.999 kr
Før 8.000 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spisebord House Doctor Club spisestuebord i lyst mangotræ med jernben 80x200 cm natur
6.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord House Doctor Club spisestuebord i lyst mangotræ med jernben 80x200 cm natur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord House Doctor Club spisestuebord i lyst mangotræ med jernben 80x200 cm natur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hoejgaardbrugskunst.dk4.599 kr4.599 krKøb
2Bolig & Haven4.799 kr4.799 krKøb
3Rikki Tikki Shop5.999 kr5.999 krKøb
4Likehome.dk6.799 kr6.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

House Doctor Club spisebord i lyst mangotræ med jernben

House Doctor

House Doctor Club spisebord kombinerer lyst mangotræ og jern til varmt, rustikt look. 200x80 cm giver plads til familie og venner. Nem vedligeholdelse.

• spisebord
• mangotræ bord
• house doctor møbler
• rustikt spisebord
• jernben bord
• nordisk design
• Hjemmeindretning
• Rustik charme

Beskrivelse

House Doctor Club spisebord er det perfekte centrum for dit spisehjørne. Dette elegante spisebord kombinerer lyst mangotræ med robuste jernben og skaber et moderne, rustikt udtryk der tilfører varme og personlighed til ethvert køkken eller spisestue. Bordpladen i mangotræ har en naturligt ujævn overflade som er en bevidst del af designet og skaber det autentiske, rustikke look. Med dimensioner på 200x80 cm tilbyder bordet rigelig plads til hyggelige sammenkomster med familie og venner. De solide jernben sikrer stabilitet samtidig med det stilrene udtryk. Vedligeholdelsen er nem - bordet kan hurtigt tørres af med en fugtig klud. Dette kvalitetsmøbel fra House Doctor er perfekt til dig, der vil gøre noget ekstra ud af indretningen og sætter pris på nordisk design med karakter.

Specifikationer

stil:Rustik/nordisk
serie:Club
vægt:43 kg
bredde:80 cm
finish:Naturlig ujævn overflade
højde:76 cm
længde:200 cm
materiale_ben:Jern
vedligeholdelse:Tørres med fugtig klud
materiale_bordplade:Lyst mangotræ

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvordan vedligeholdes mangotræbordet?

Bordet kan nemt vedligeholdes ved at tørres af med en fugtig klud. Undgå aggressive rengøringsmidler som kan skade træets naturlige finish.

Er den ujævne overflade normal?

Ja, den let ujævne overflade på mangotræet er en bevidst del af designet og giver bordet dets autentiske rustikke charme og karakter.

Hvor mange personer kan sidde ved bordet?

Med dimensioner på 200x80 cm kan bordet komfortabelt rumme 6-8 personer afhængigt af stolenes størrelse og ønsket siddekomfort.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spisebord House Doctor Club spisestuebord i lyst mangotræ med jernben 80x200 cm natur

PriceData har fulgt prisen på Spisebord House Doctor Club spisestuebord i lyst mangotræ med jernben 80x200 cm natur i 130 dage. Laveste pris i perioden er 4.499 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 6.749,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.349 kr.

Den nuværende pris på 4.599 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Spisebord House Doctor Club spisestuebord i lyst mangotræ med jernben 80x200 cm natur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Spisebord House Doctor Club spisestuebord i lyst mangotræ med jernben 80x200 cm natur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20264.599 kr200 kr (4%)
30. apr. 20264.799 kr1.950,95 kr (29%)
29. apr. 20266.749,95 kr1.950,95 kr (41%)
27. feb. 20264.799 kr300 kr (7%)
11. feb. 20264.499 kr1.810,95 kr (29%)
10. feb. 20266.309,95 kr1.810,95 kr (40%)
9. feb. 20264.499 kr1.810,95 kr (29%)
8. feb. 20266.309,95 kr1.810,95 kr (40%)
6. feb. 20264.499 kr1.810,95 kr (29%)
5. feb. 20266.309,95 kr1.810,95 kr (40%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret