Gå til hovedindhold

Spiralrygge Fellowes 16mm A4 sort - kapacitet til 81-115 ark - (100 stk.)

FellowesTonere og inkjetpatronerEAN: 0077511534737
Pris fra 109 krtil 200,94 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 91,94 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 86 kr 12. maj

Sammenlign priser på Spiralrygge Fellowes 16mm A4 sort - kapacitet til 81-115 ark - (100 stk.) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fellowes Plastic Comb
109 kr
Til butik
Fellowes Plastic Comb billede

Produktinformation

16 mm, 30 cm, 21 ringe, A4 (210 x 297 mm), 120 ark, sort, 100 stk. plastikindbindingskam, for Fellowes Galaxy 500, Orion 500, Pulsar+ 300, Quasar+ 500, Star+ 150, Starlet 2+

Produktspecifikationer

Mærke: Fellowes
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 5347307
EAN: 0077511534737
Varenr.: 3074748
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spiralrygge Fellowes 16mm A4 sort - kapacitet til 81-115 ark - (100 stk.)
120 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fellowes plast spiralrygge, 16 mm, 81-115 ark - 100 stk/pak, Sort
198,75 kr
Til butik
Fellowes plast spiralrygge, 16 mm, 81-115 ark - 100 stk/pak, Sort billede

Produktinformation

Nem og effektiv indbinding med Fellowes spiralrygge.Fremstillet i 100% PP. Passer til alle spiralindbindingsmaskiner A4-21 ringe, men nemme at klippe til i mindre størrelser. 16 mm, 81-115 ark 100 stk/pak

Produktspecifikationer

Kategori: Spiralrygge
EAN: 0077511534737
Varenr.: 15209902
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Spiralrygge 16 mm 21 Ringe Sort 100 stk A4
200,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spiralrygge Fellowes 16mm A4 sort - kapacitet til 81-115 ark - (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spiralrygge Fellowes 16mm A4 sort - kapacitet til 81-115 ark - (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK109 kr148 krKøb
2CS MEGASTORE DK120 kr159 krKøb
3Nova Nordic A/S198,75 kr198,75 krKøb
4Hertels Boresko200,94 kr200,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spiralrygge Fellowes 16mm A4 sort - kapacitet til 81-115 ark - (100 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Spiralrygge Fellowes 16mm A4 sort - kapacitet til 81-115 ark - (100 stk.) i 86 dage. Laveste pris i perioden er 86 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 27% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Spiralrygge Fellowes 16mm A4 sort - kapacitet til 81-115 ark - (100 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Spiralrygge Fellowes 16mm A4 sort - kapacitet til 81-115 ark - (100 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026109 kr21 kr (24%)
16. maj 202688 kr2 kr (2%)
12. maj 202686 kr23 kr (21%)
9. apr. 2026109 kr1 kr (1%)
9. mar. 2026108 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret