Gå til hovedindhold

Spiralrygge Fellowes 3:1 wire 12mm sort A4 81-100ark (100 stk.)

FellowesTonere og inkjetpatronerEAN: 0077511532733
Pris fra 115 krtil 474,69 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 359,69 kr (76% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 114 kr 22. maj

Sammenlign priser på Spiralrygge Fellowes 3:1 wire 12mm sort A4 81-100ark (100 stk.) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 115 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fellowes Indbindingstråd 100stk.
115 kr
Til butik
Fellowes Indbindingstråd 100stk. billede

Produktinformation

Fellowes - 12 mm - 297 mm - 34 ringe - A4 (210 x 297 mm) - 100 ark - sort - 100 stk. indbindingstråd - for Fellowes Galaxy E, Galaxy Wire, Quasar 130

Produktspecifikationer

Mærke: Fellowes
Artikel nr.: 53273
EAN: 0077511532733
Varenr.: 988391120
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spiralrygge Fellowes 3:1 wire 12mm sort A4 81-100ark (100 stk.)
127 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fellowes - 100 pcs. - binding wire
134 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Spiralrygge Wire 12 mm 3:1 34 Ringe Sort 100 stk A4
474,69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spiralrygge Fellowes 3:1 wire 12mm sort A4 81-100ark (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spiralrygge Fellowes 3:1 wire 12mm sort A4 81-100ark (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK115 kr115 krKøb
2CS MEGASTORE DK127 kr166 krKøb
3Proshop DK134 kr173 krKøb
4Hertels Boresko474,69 kr474,69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spiralrygge Fellowes 3:1 wire 12mm sort A4 81-100ark (100 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Spiralrygge Fellowes 3:1 wire 12mm sort A4 81-100ark (100 stk.) i 134 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 298 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 142 kr.

Den nuværende pris på 115 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Spiralrygge Fellowes 3:1 wire 12mm sort A4 81-100ark (100 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Spiralrygge Fellowes 3:1 wire 12mm sort A4 81-100ark (100 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026115 kr1 kr (1%)
22. maj 2026114 kr1 kr (1%)
15. maj 2026115 kr1 kr (1%)
13. maj 2026114 kr1 kr (1%)
8. maj 2026115 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026114 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026115 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026114 kr1 kr (1%)
16. apr. 2026115 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026114 kr19 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret