Gå til hovedindhold

Fellowes spiralrygge 8 mm, 36-50 ark - 3:1 wire, Sort, 100 stk./pak

FellowesTonere og inkjetpatronerEAN: 0077511532610
Pris fra 84 krtil 423,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 339,75 kr (80% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Fellowes spiralrygge 8 mm, 36-50 ark - 3:1 wire, Sort, 100 stk./pak og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fellowes Indbindingstråd 100stk.
84 kr
Til butik
Fellowes Indbindingstråd 100stk. billede

Produktinformation

Fellowes - 8 mm - 297 mm - 34 ringe - A4 (210 x 297 mm) - 60 ark - sort - 100 stk. indbindingstråd - for Fellowes Galaxy E, Galaxy Wire, Quasar 130

Produktspecifikationer

Mærke: Fellowes
Artikel nr.: 53261
EAN: 0077511532610
Varenr.: 988391118
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spiralrygge Fellowes 3:1 wire 8mm sort A4 36-60ark (100 stk.)
90 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fellowes - 100 pcs. - binding wire
207 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Spiralrygge Wire 8 mm 3:1 34 Ringe Sort 100 stk A4
279,69 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fellowes spiralrygge 8 mm, 36-50 ark - 3:1 wire, Sort, 100 stk./pak
423,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fellowes spiralrygge 8 mm, 36-50 ark - 3:1 wire, Sort, 100 stk./pak koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fellowes spiralrygge 8 mm, 36-50 ark - 3:1 wire, Sort, 100 stk./pak koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK84 kr84 krKøb
2CS MEGASTORE DK90 kr129 krKøb
3Proshop DK207 kr246 krKøb
4Hertels Boresko279,69 kr279,69 krKøb
5Nova Nordic A/S423,75 kr423,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fellowes spiralrygge 8 mm, 36-50 ark - 3:1 wire, Sort, 100 stk./pak

PriceData har fulgt prisen på Fellowes spiralrygge 8 mm, 36-50 ark - 3:1 wire, Sort, 100 stk./pak i 130 dage. Laveste pris i perioden er 82 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 181 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 101 kr.

Den nuværende pris på 84 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Fellowes spiralrygge 8 mm, 36-50 ark - 3:1 wire, Sort, 100 stk./pak. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Fellowes spiralrygge 8 mm, 36-50 ark - 3:1 wire, Sort, 100 stk./pak de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202684 kr10 kr (11%)
23. maj 202694 kr74 kr (44%)
17. maj 2026168 kr13 kr (8%)
8. maj 2026155 kr6 kr (4%)
7. maj 2026149 kr64 kr (75%)
6. maj 202685 kr5 kr (6%)
5. maj 202690 kr5 kr (6%)
30. apr. 202685 kr8 kr (9%)
18. apr. 202693 kr9 kr (11%)
9. apr. 202684 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret