Gå til hovedindhold

Spelsberg TK PS 3625-11-m Installationskabinet 360 x 254 x 111 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk

SpelsbergEludstyrEAN: 4013902861279
Pris fra 376 krtil 484 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 362 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Spelsberg TK PS 3625-11-m Installationskabinet 360 x 254 x 111 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 376 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kasse TK PS 3625-11-M, 361 x 254 x 111 mm, gr
376 kr
Til butik
Kasse TK PS 3625-11-M, 361 x 254 x 111 mm, gr billede

Produktspecifikationer

Mærke: Spelsberg
Kategori: WATTOO.DK Mrker Spelsberg
EAN: 4013902861279
Varenr.: 0812101197
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Spelsberg monteringskasse, 361 x 254 x 111 mm, grå
376 kr
Til butik
Spelsberg monteringskasse, 361 x 254 x 111 mm, grå billede

Produktinformation

Monteringskasse fra Spelsberg Montagekasse fra Spelsberg fremstillet af halogenfri polystyren og inkluderer metriske udslagsblanketter. Monteringskassen er udstyret med 42 udsalgsmembraner og giver dig fleksibilitet til at vælge forskruninger fra M20/M25/...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spelsberg
Kategori: Forgreningsmateriel
Farve: gray
Størrelse: 361 x 254 x 111 mm
EAN: 4013902861279
Varenr.: 4212861279
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spelsberg TK PS 3625-11-m Installationskabinet 360 x 254 x 111 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk
383 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spelsberg monteringskasse, 361 x 254 x 111 mm, grå
399 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spelsberg monteringskasse, 361 x 254 x 111 mm, grå
399 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kasse 360x254 ps3625-11-m grå
425 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spelsberg monteringskasse, 361 x 254 x 111 mm, grå
429 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kasse 360X254 Ps3625-11-M Grå
437,74 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spelsberg monteringskasse, 361 x 254 x 111 mm, grå
455 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Montagekasse (Bxhxd) 360x254x111mm Ral 7035 Ip66
484 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spelsberg TK PS 3625-11-m Installationskabinet 360 x 254 x 111 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spelsberg TK PS 3625-11-m Installationskabinet 360 x 254 x 111 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK376 kr376 krKøb
2LavprisEl376 kr376 krKøb
3CS MEGASTORE DK383 kr422 krKøb
4LavprisVVS399 kr399 krKøb
5LavprisVærktøj399 kr399 krKøb
6MaintainIt425 kr425 krKøb
7Greenline429 kr429 krKøb
8Billigelogvvs.dk437,74 kr437,74 krKøb
9BilligVVS DK455 kr455 krKøb
10Elvvs.dk484 kr484 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spelsberg TK PS 3625-11-m Installationskabinet 360 x 254 x 111 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk

PriceData har fulgt prisen på Spelsberg TK PS 3625-11-m Installationskabinet 360 x 254 x 111 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 362 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 387 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 374 kr.

Den nuværende pris på 376 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Spelsberg TK PS 3625-11-m Installationskabinet 360 x 254 x 111 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Spelsberg TK PS 3625-11-m Installationskabinet 360 x 254 x 111 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026376 kr
7. maj 2026375,65 kr
6. maj 2026376 kr
23. apr. 2026375,65 kr5,35 kr (1%)
22. apr. 2026381 kr5,35 kr (1%)
21. apr. 2026375,65 kr5,65 kr (2%)
15. apr. 2026370 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026369 kr7 kr (2%)
7. mar. 2026362 kr1 kr (0%)
3. mar. 2026363 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret