Gå til hovedindhold

Spelsberg TK PS 1309-6-m Installationskabinet 130 x 94 x 57 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk

SpelsbergEludstyrEAN: 4013902861095
Pris fra 73 krtil 135 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spelsberg TK PS 1309-6-m Installationskabinet 130 x 94 x 57 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kasse TK PS 1309-6-M, 130 x 94 x 57 mm, gr
73 kr
Til butik
Kasse TK PS 1309-6-M, 130 x 94 x 57 mm, gr billede

Produktspecifikationer

Mærke: Spelsberg
Kategori: WATTOO.DK Mrker Spelsberg
EAN: 4013902861095
Varenr.: 0812101061
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Spelsberg monteringskasse, 130 x 94 x 57 mm, grå
73 kr
Til butik
Spelsberg monteringskasse, 130 x 94 x 57 mm, grå billede

Produktinformation

Monteringskasse fra Spelsberg Montagekasse fra Spelsberg fremstillet af halogenfri polystyren og inkluderer prægede mestriske udslagsblanketter. Monteringskassen er udstyret med 10 udsalgsmembraner og giver dig fleksibilitet til at vælge forskruninger fra...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spelsberg
Kategori: Forgreningsmateriel
Farve: gray
Størrelse: 130 x 94 x 57 mm
EAN: 4013902861095
Varenr.: 4212861091
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spelsberg monteringskasse, 130 x 94 x 57 mm, grå
77 kr
Til butik
Spelsberg monteringskasse, 130 x 94 x 57 mm, grå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spelsberg
Kategori: El artikler
Farve: gray
Størrelse: 130 x 94 x 57 mm
EAN: 4013902861095
Varenr.: 4212861091
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spelsberg TK PS 1309-6-m Installationskabinet 130 x 94 x 57 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk
78,26 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KASSE 130X94 PS1309-6-M GRÅ
78,9 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kasse 130X94 Ps1309-6-M Grå
83,92 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kasse 130x94 ps1309-6-m grå
87,5 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spelsberg monteringskasse, 130 x 94 x 57 mm, grå
88 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Montagekasse (Bxhxd) 130x94x57mm Ral 7035 Ip66
101 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spelsberg monteringskasse, 130 x 94 x 57 mm, grå
129 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spelsberg monteringskasse, 130 x 94 x 57 mm, grå
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spelsberg TK PS 1309-6-m Installationskabinet 130 x 94 x 57 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spelsberg TK PS 1309-6-m Installationskabinet 130 x 94 x 57 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK73 kr73 krKøb
2LavprisEl73 kr73 krKøb
3LavprisVærktøj77 kr77 krKøb
4CS MEGASTORE DK78,26 kr117,26 krKøb
5EL-GROSSISTEN78,9 kr78,9 krKøb
6Billigelogvvs.dk83,92 kr83,92 krKøb
7MaintainIt87,5 kr87,5 krKøb
8Greenline88 kr88 krKøb
9Elvvs.dk101 kr101 krKøb
10BilligVVS DK129 kr129 krKøb
11LavprisVVS135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spelsberg TK PS 1309-6-m Installationskabinet 130 x 94 x 57 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk

PriceData har fulgt prisen på Spelsberg TK PS 1309-6-m Installationskabinet 130 x 94 x 57 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk i 136 dage. Laveste pris i perioden er 73 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 96,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 73 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Spelsberg TK PS 1309-6-m Installationskabinet 130 x 94 x 57 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Spelsberg TK PS 1309-6-m Installationskabinet 130 x 94 x 57 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 202673 kr4,96 kr (6%)
7. maj 202677,96 kr4,96 kr (7%)
6. maj 202673 kr2 kr (3%)
4. maj 202675 kr1 kr (1%)
3. maj 202674 kr1 kr (1%)
1. maj 202675 kr2,96 kr (4%)
30. apr. 202677,96 kr4,96 kr (7%)
28. apr. 202673 kr1 kr (1%)
26. apr. 202674 kr1 kr (1%)
23. apr. 202675 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret