Gå til hovedindhold

Spelsberg TK PS 1309-8-m Installationskabinet 130 x 94 x 81 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk

SpelsbergEludstyrEAN: 4013902861101
Pris fra 90 krtil 155 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 87 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Spelsberg TK PS 1309-8-m Installationskabinet 130 x 94 x 81 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spelsberg TK PS 1309-8-m Installationskabinet 130 x 94 x 81 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk
90 kr
Til butik
Spelsberg TK PS 1309-8-m Installationskabinet 130 x 94 x 81 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: SPELSBERG
Kategori: Diverse tavlemateriel
Farve: 1
Artikel nr.: 10590901
EAN: 4013902861101
Varenr.: 4310335
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Montagekasse TK PS 1309-8-M, 130 x 94 x 81 mm, lysegr
91 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Spelsberg monteringskasse, 130 x 94 x 81 mm, grå
91 kr
Til butik
Spelsberg monteringskasse, 130 x 94 x 81 mm, grå billede

Produktinformation

Monteringskasse fra Spelsberg Montagekasse fra Spelsberg fremstillet af halogenfri polystyren og inkluderer metriske udslagsblanketter. Monteringskassen er udstyret med 10 udsalgsmembraner og giver dig fleksibilitet til at vælge forskruninger fra M16/M20.

Produktspecifikationer

Mærke: Spelsberg
Kategori: Forgreningsmateriel
Farve: gray
Størrelse: 130 x 94 x 81 mm
EAN: 4013902861101
Varenr.: 4212861101
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KASSE 130X94 PS1309-8-M GRÅ
93,44 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spelsberg monteringskasse, 130 x 94 x 81 mm, grå
96 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kasse 130x94 ps1309-8-m grå
102,5 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spelsberg monteringskasse, 130 x 94 x 81 mm, grå
109 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Montagekasse (Bxhxd) 130x94x81mm Ral 7035 Ip66
120 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spelsberg monteringskasse, 130 x 94 x 81 mm, grå
155 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spelsberg monteringskasse, 130 x 94 x 81 mm, grå
155 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spelsberg TK PS 1309-8-m Installationskabinet 130 x 94 x 81 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spelsberg TK PS 1309-8-m Installationskabinet 130 x 94 x 81 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK90 kr129 krKøb
2WATTOO.DK91 kr91 krKøb
3LavprisEl91 kr91 krKøb
4EL-GROSSISTEN93,44 kr93,44 krKøb
5LavprisVærktøj96 kr96 krKøb
6MaintainIt102,5 kr102,5 krKøb
7Greenline109 kr109 krKøb
8Elvvs.dk120 kr120 krKøb
9BilligVVS DK155 kr155 krKøb
10LavprisVVS155 kr155 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spelsberg TK PS 1309-8-m Installationskabinet 130 x 94 x 81 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk

PriceData har fulgt prisen på Spelsberg TK PS 1309-8-m Installationskabinet 130 x 94 x 81 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk i 184 dage. Laveste pris i perioden er 87 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 92 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Spelsberg TK PS 1309-8-m Installationskabinet 130 x 94 x 81 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Spelsberg TK PS 1309-8-m Installationskabinet 130 x 94 x 81 Polystyrol (EPS) Gråhvid (RAL 7035) 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 202690 kr3 kr (3%)
27. apr. 202687 kr4 kr (4%)
31. mar. 202691 kr2 kr (2%)
4. mar. 202689 kr1 kr (1%)
1. feb. 202688 kr1 kr (1%)
28. jan. 202689 kr1 kr (1%)
25. jan. 202690 kr1 kr (1%)
20. jan. 202691 kr1 kr (1%)
19. jan. 202690 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret