Gå til hovedindhold

Philips Spejlarmatur mybathroom fit væglampe krom 2x2,5w 240v 33,3cm

PhilipsEludstyrEAN: 8718291455349
Pris fra 444 krtil 993 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 549 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 419 kr 31. maj

Sammenlign priser på Spejlarmatur mybathroom fit væglampe krom 2x2,5w 240v 33,3cm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 444 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips myBathroom Fit spejllampe, 33 cm
444 kr
Til butik
Philips myBathroom Fit spejllampe, 33 cm billede

Produktinformation

Flot lampe til brug ved spejlet fra Philips Med MyBathroom Fit spejllampen, har du mulighed for at skabe et varmt og naturligt lys omkring spejlet på badeværelset. Om du vælger at hænge en enkelt over spejlet eller sæt to op på hver sin side, så vil det 2...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Indendørslamper
Farve: chrome
Størrelse: 333x63x64 mm
EAN: 8718291455349
Varenr.: 2043100017
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Mybathroom fit væglampe krom 2x25w 240v 33,3cm
446 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myBathroom Fit spejllampe, 33 cm
469 kr
Til butik
Philips myBathroom Fit spejllampe, 33 cm billede

Produktinformation

Philips myBathroom Fit spejllampe Monter denne Philips myBathroom Fit væglampe vandret eller lodret, netop som du kan lide det. Den syntetiske skærm spreder et smukt, varmt, hvidt LED-lys i dit badeværelse. Kromnuancerne giver en følelse af stil til rumme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Lampetyper
Farve: chrome
Størrelse: 333x63x64 mm
EAN: 8718291455349
Varenr.: 2043100017
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fit wall lamp LED chrome 2x2.5W SELV
570 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myBathroom Fit spejllampe, 33 cm
579 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myBathroom Fit spejllampe, 33 cm
705 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips myBathroom Fit spejllampe, 33 cm
845 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Spejlarmatur mybathroom fit væglampe krom 2x2,5w 240v 33,3cm
993 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spejlarmatur mybathroom fit væglampe krom 2x2,5w 240v 33,3cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spejlarmatur mybathroom fit væglampe krom 2x2,5w 240v 33,3cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl444 kr444 krKøb
2Proshop DK446 kr485 krKøb
3LampeGuru.dk469 kr469 krKøb
4EL-NETSALG570 kr570 krKøb
5Greenline579 kr579 krKøb
6BilligVVS DK705 kr705 krKøb
7LavprisVVS845 kr845 krKøb
8Elvvs.dk993 kr993 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spejlarmatur mybathroom fit væglampe krom 2x2,5w 240v 33,3cm

PriceData har fulgt prisen på Spejlarmatur mybathroom fit væglampe krom 2x2,5w 240v 33,3cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 419 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 454 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 439 kr.

Den nuværende pris på 444 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Spejlarmatur mybathroom fit væglampe krom 2x2,5w 240v 33,3cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Spejlarmatur mybathroom fit væglampe krom 2x2,5w 240v 33,3cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026444 kr25 kr (6%)
31. maj 2026419 kr27 kr (6%)
30. maj 2026446 kr27 kr (6%)
25. maj 2026419 kr25 kr (6%)
12. maj 2026444 kr2 kr (0%)
11. maj 2026446 kr2 kr (0%)
5. maj 2026444 kr19 kr (4%)
26. apr. 2026425 kr25 kr (6%)
6. mar. 2026450 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret