Gå til hovedindhold

Loevschall Spejl GODHAVN LED 15W/830 badeværelsesspejl med 2 lysfelter 600X650X34,5mm

LoevschallSanitetMarkedets højeste farvegengivelse >95 RaBadeværelsesspejl til makeup og barberingEAN: 5705387002733

Godhavn spejl med integreret LED-belysning fra Loevschall. Høj farvegengivelse >95 Ra, svæveeffekt og varm lysfarve til det perfekte badeværelse. Læs mere

Pris fra 1.189 krtil 1.755 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 566 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spejl GODHAVN LED 15W/830 badeværelsesspejl med 2 lysfelter 600X650X34,5mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1189 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Loevschall Godhavn spejl med LED belysning - 60 x 65 cm
-8%1.189 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Loevschall Godhavn spejl med lys, 60x65 cm
-13%1.299 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Loevschall Godhavn spejl med lys, 60x65 cm
-15%1.359 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPEJL GODHAVN 600X650 MM
1.378,27 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loevschall Godhavn spejl med lys, 60x65 cm
1.399 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spejl GODHAVN LED 15W/830 badeværelsesspejl med 2 lysfelter 600X650X34,5mm
1.534 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loevschall Godhavn spejl med lys, 60x65 cm
1.719 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loevschall Godhavn spejl med lys, 60x65 cm
1.755 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spejl GODHAVN LED 15W/830 badeværelsesspejl med 2 lysfelter 600X650X34,5mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spejl GODHAVN LED 15W/830 badeværelsesspejl med 2 lysfelter 600X650X34,5mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl1.189 kr1.189 krKøb
2CompletVVS1.299 kr1.299 krKøb
3LavprisVVS1.359 kr1.359 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.378,27 kr1.378,27 krKøb
5LampeGuru.dk1.399 kr1.399 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.534 kr1.534 krKøb
7BilligVVS DK1.719 kr1.719 krKøb
8Greenline1.755 kr1.755 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Loevschall Godhavn spejl med lys, 60x65 cm

Loevschall

Godhavn spejl med integreret LED-belysning fra Loevschall. Høj farvegengivelse >95 Ra, svæveeffekt og varm lysfarve til det perfekte badeværelse.

• badeværelsesspejl
• LED spejl
• spejl med lys
• Loevschall spejl
• Godhavn serie
• makeup spejl
• barberspejl
• Badeværelsesspejl til makeup og barbering
• Markedets højeste farvegengivelse >95 Ra

Beskrivelse

Loevschall Godhavn er et elegant badeværelsesspejl med integreret LED-belysning i begge sider. Med markedets højeste farvegengivelse på >95 Ra gengiver det naturligt lys perfekt til makeup og barbering. Spejlet har luksuriøs svæveeffekt ved montering væk fra væggen og lyser med behagelig varm farvetone på 3000K. Lysfelterne er 48 cm høje og 5 cm brede, og giver over 600 lumen. Leveres komplet med lyskilde, driver og ophængningsbeslag for nem installation. IP44-klassificeret til badeværelsesbrug.

Specifikationer

Form:Firkantet
Lumen:>600 lm
Serie:Godhavn
Lyskilde:15W LED
IP-klasse:44
Spænding:230V
Størrelse:60 x 65 x 3,2 cm (B x H x D)
Farvegengivelse:>95 Ra
Farvetemperatur:3000K (varm hvid)

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvad er farvegengivelsen på Godhavn spejlet?

Godhavn spejlet har markedets højeste farvegengivelse på >95 Ra, hvilket sikrer naturlig farvegengivelse perfekt til makeup og barbering.

Hvordan monteres spejlet på væggen?

Spejlet leveres med ophængningsbeslag og monteres med svæveeffekt væk fra væggen. Alle dele til montering medfølger.

Er spejlet egnet til badeværelsesbrug?

Ja, spejlet har IP44-klassificering som gør det sikkert til brug i fugtige badeværelsesmiljøer.

Kan lyset dæmpes på spejlet?

Nej, Godhavn spejlet har fast lysstyrke og kan ikke dæmpes. Det giver konstant 600+ lumen ved 3000K farvetemperatur.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spejl GODHAVN LED 15W/830 badeværelsesspejl med 2 lysfelter 600X650X34,5mm

PriceData har fulgt prisen på Spejl GODHAVN LED 15W/830 badeværelsesspejl med 2 lysfelter 600X650X34,5mm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.124 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.307 kr.

Den nuværende pris på 1.189 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Spejl GODHAVN LED 15W/830 badeværelsesspejl med 2 lysfelter 600X650X34,5mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Spejl GODHAVN LED 15W/830 badeværelsesspejl med 2 lysfelter 600X650X34,5mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.189 kr110 kr (8%)
30. maj 20261.299 kr110 kr (9%)
12. maj 20261.189 kr210 kr (15%)
11. maj 20261.399 kr210 kr (18%)
3. maj 20261.189 kr110 kr (8%)
24. apr. 20261.299 kr100 kr (7%)
23. apr. 20261.399 kr100 kr (8%)
3. apr. 20261.299 kr25 kr (2%)
18. mar. 20261.274 kr25 kr (2%)
17. mar. 20261.299 kr25 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret