Gå til hovedindhold

Laufen ARTE spejl 90 x 65 cm med lys, ip44 2x13w, 2 vertikale lysfelter

LaufenSanitetEAN: 5705387000166
Pris fra 4.076 krtil 8.578,3 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 4.502,3 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.576 kr 15. apr.

Sammenlign priser på ARTE spejl 90 x 65 cm med lys, ip44 2x13w, 2 vertikale lysfelter og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4076 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAUFEN ARTE spejl 90 x 65 cm med LED lys
4.076 kr
Til butik
LAUFEN ARTE spejl 90 x 65 cm med LED lys billede

Produktinformation

LAUFEN ARTE spejl 90 x 65 cm med lys, IP44, 2 x 13W, 2 vertikale lysfelter.

Produktspecifikationer

Mærke: LAUFEN
Kategori: Badevaerelsestilbehoer
Artikel nr.: TB70001300000022
EAN: 5705387000166
Varenr.: 2894935
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Arte spejl med lys, 90x65 cm
5.819 kr
Til butik
Laufen Arte spejl med lys, 90x65 cm billede

Produktinformation

God belysning på badeværelset med Laufen Arte spejlet Fremhæv din badeværelsesindretning med elegance og funktionalitet med det fortryllende Laufen Arte spejl med LED-lys i målene 90x65 cm. Spejlet er klassisk og vil passe ind hos de flestes badeværelser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Indretningen
Størrelse: 90x65 cm
EAN: 5705387000166
Varenr.: 771996090
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Arte spejl med lys, 90x65 cm
5.819 kr
Til butik
Laufen Arte spejl med lys, 90x65 cm billede

Produktinformation

Laufen Arte spejl med 2 LED belysningsfelter på hver side, er med til at skabe æstetik i din boligindretning. LED lysene passer godt ind i det moderne badeværelse, hvor det varme hvide lys er med til at give et dejligt lys når du vågner og skal gøre dig k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Hus & hjem
Størrelse: 90x65 cm
EAN: 5705387000166
Varenr.: 771996090
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Arte spejl med lys, 90x65 cm
5.819 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Arte spejl med lys, 90x65 cm
5.819 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ARTE spejl 90 x 65 cm med lys, ip44 2x13w, 2 vertikale lysfelter
8.427 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ARTE spejl 90 x 65 cm med lys, ip44 2x13w, 2 vertikale lysfelter
8.578,3 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARTE spejl 90 x 65 cm med lys, ip44 2x13w, 2 vertikale lysfelter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARTE spejl 90 x 65 cm med lys, ip44 2x13w, 2 vertikale lysfelter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.076 kr4.076 krKøb
2BilligVVS DK5.819 kr5.819 krKøb
3Greenline5.819 kr5.819 krKøb
4LampeGuru.dk5.819 kr5.819 krKøb
5CompletVVS5.819 kr5.819 krKøb
6CS MEGASTORE DK8.427 kr8.626 krKøb
7EL-GROSSISTEN8.578,3 kr8.578,3 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ARTE spejl 90 x 65 cm med lys, ip44 2x13w, 2 vertikale lysfelter

PriceData har fulgt prisen på ARTE spejl 90 x 65 cm med lys, ip44 2x13w, 2 vertikale lysfelter i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.720 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 4.076 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.989 kr.

Den nuværende pris på 4.076 kr er 36% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for ARTE spejl 90 x 65 cm med lys, ip44 2x13w, 2 vertikale lysfelter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for ARTE spejl 90 x 65 cm med lys, ip44 2x13w, 2 vertikale lysfelter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20264.076 kr311 kr (8%)
31. maj 20263.765 kr311 kr (8%)
18. apr. 20264.076 kr500 kr (14%)
15. apr. 20263.576 kr500 kr (12%)
9. apr. 20264.076 kr1 kr (0%)
27. feb. 20264.075 kr1.433 kr (54%)
24. feb. 20262.642 kr1.433 kr (35%)
20. jan. 20264.075 kr1 kr (0%)
8. jan. 20264.074 kr2.175 kr (115%)
5. jan. 20261.899 kr200 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret