Gå til hovedindhold

Thermex S&P Silent 300 CHRZ plus (CHZ=CHRZ) Hvid, Fugtstyret Ventilator med hygrostat og timer, 214x214mm ø147mm

ThermexMøblerEAN: 8413893205032
Pris fra 1.599 krtil 3.699 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 2.100 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på S&P Silent 300 CHRZ plus (CHZ=CHRZ) Hvid, Fugtstyret Ventilator med hygrostat og timer, 214x214mm ø147mm og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1599 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
S&P Silent 300 CHRZ plus (CHZ=CHRZ) Hvid, Fugtstyret Ventilator med hygrostat og timer, 214x214mm ø147mm
1.599 kr
Til butik
S&P Silent 300 CHRZ plus (CHZ=CHRZ) Hvid, Fugtstyret Ventilator med hygrostat og timer, 214x214mm ø147mm billede

Produktinformation

S&P SILENT-300 CHRZ Plus Hvid ventilator med hygrostat og timer – 214 × 214 mm, Ø147 mm SILENT-300 CHRZ Plus er en effektiv og støjsvag ventilator i Silent-300 serien, velegnet til badeværelser, toiletrum og andre rum med behov for automatisk og in

Produktspecifikationer

Kategori: S&p
EAN: 8413893205032
Varenr.: 34628
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Silent 300 CHRZ
1.599 kr
Til butik
Silent 300 CHRZ billede

Produktinformation

Silent 300 CHRZ er en effektiv ventilationsenhed med integreret fugtstyring, designet til installation i væg og loft. Med sit fokus på støjsvag drift og fugtkontrol skaber den et bedre indeklima ved at regulere luftfugtigheden og sikre konstant luftudskif...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Væg & Loft
EAN: 8413893205032
Varenr.: 15110513885510
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Thermex Silent 300CHRZ badventilator, fugtstyring, timer, Ø150 mm, hvid
2.149 kr
Til butik
Thermex Silent 300CHRZ badventilator, fugtstyring, timer, Ø150 mm, hvid billede

Produktinformation

Silent 300 serien er især velegnet til toiletter, badeværelser og andre mindre rum. En meget lydsvag ventilator med et lavt strømforbrug. Silent 300 har indbygget vindstop. Tekniske specifikationer Farve: Hvid Mål: 214x214 mm Kanaltilslutning: Ø150 mm Mo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Thermex
Kategori: Ventilatorer
Farve: white
Størrelse: 214 x 214 x 119 mm
EAN: 8413893205032
Varenr.: 9978863066
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermex Silent 300CHRZ badventilator, fugtstyring, timer, Ø150 mm, hvid
-8%2.199 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermex Silent 300CHRZ badventilator, fugtstyring, timer, Ø150 mm, hvid
2.199 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
THERMEX 200.34.3303.2, Væg, Universel, Hvid, Plast, IP45, 280 m³/t
2.292 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Thermex Silent 300CHRZ badventilator, fugtstyring, timer, Ø150 mm, hvid
2.299 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ventilator silent 300 chrz scandic
2.640 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Thermex Silent 300 CHRZ Ventilator Scandic
3.111,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Thermex Silent 300CHRZ badventilator, fugtstyring, timer, Ø150 mm, hvid
3.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad S&P Silent 300 CHRZ plus (CHZ=CHRZ) Hvid, Fugtstyret Ventilator med hygrostat og timer, 214x214mm ø147mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad S&P Silent 300 CHRZ plus (CHZ=CHRZ) Hvid, Fugtstyret Ventilator med hygrostat og timer, 214x214mm ø147mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.599 kr1.599 krKøb
2EL-NETSALG1.599 kr1.599 krKøb
3LavprisEl2.149 kr2.149 krKøb
4LavprisVVS2.199 kr2.199 krKøb
5LavprisVærktøj2.199 kr2.199 krKøb
6CS MEGASTORE DK2.292 kr2.292 krKøb
7Greenline2.299 kr2.299 krKøb
8MaintainIt2.640 kr2.640 krKøb
9vvsfittings.dk3.111,25 kr3.111,25 krKøb
10BilligVVS DK3.699 kr3.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for S&P Silent 300 CHRZ plus (CHZ=CHRZ) Hvid, Fugtstyret Ventilator med hygrostat og timer, 214x214mm ø147mm

PriceData har fulgt prisen på S&P Silent 300 CHRZ plus (CHZ=CHRZ) Hvid, Fugtstyret Ventilator med hygrostat og timer, 214x214mm ø147mm i 30 dage. Den nuværende pris er 1.599 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for S&P Silent 300 CHRZ plus (CHZ=CHRZ) Hvid, Fugtstyret Ventilator med hygrostat og timer, 214x214mm ø147mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for S&P Silent 300 CHRZ plus (CHZ=CHRZ) Hvid, Fugtstyret Ventilator med hygrostat og timer, 214x214mm ø147mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.599 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret