Gå til hovedindhold

Thermex S&P Silent 200 CHRZ (CHZ=CHRZ) Hvid, Fugtstyret Ventilator med hygrostat og timer, 180x180mm ø118mm

ThermexMøblerEAN: 8413893212030
Pris fra 1.749 krtil 2.940 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.191 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på S&P Silent 200 CHRZ (CHZ=CHRZ) Hvid, Fugtstyret Ventilator med hygrostat og timer, 180x180mm ø118mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1749 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
S&P Silent 200 CHRZ (CHZ=CHRZ) Hvid, Fugtstyret Ventilator med hygrostat og timer, 180x180mm ø118mm
1.749 kr
Til butik
S&P Silent 200 CHRZ (CHZ=CHRZ) Hvid, Fugtstyret Ventilator med hygrostat og timer, 180x180mm ø118mm billede

Produktinformation

S&P SILENT-200 CHRZ Hvid ventilator med hygrostat og timer – 180 × 180 mm, Ø118 mm SILENT-200 CHRZ er en effektiv og støjsvag ventilator i Silent-serien, udviklet til badeværelser, toiletrum og andre mindre rum, hvor der ønskes automatisk og intell

Produktspecifikationer

Kategori: S&p
EAN: 8413893212030
Varenr.: 34625
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Thermex Silent 200CHRZ badventilator, fugtstyring, timer, Ø120 mm, hvid
2.085 kr
Til butik
Thermex Silent 200CHRZ badventilator, fugtstyring, timer, Ø120 mm, hvid billede

Produktinformation

Silent 200 serien er især velegnet til toiletter, badeværelser og andre mindre rum. En meget lydsvag ventilator med et lavt strømforbrug. Silent 200 har indbygget vindstop. Tekniske specifikationer Farve: Hvid Mål: 180x180 mm Kanaltilslutning: Ø120 mm Mo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Thermex
Kategori: Ventilatorer
Farve: white
Størrelse: 180 x 180 x 119 mm
EAN: 8413893212030
Varenr.: 9978863095
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermex Silent 200CHRZ badventilator, fugtstyring, timer, Ø120 mm, hvid
2.099 kr
Til butik
Thermex Silent 200CHRZ badventilator, fugtstyring, timer, Ø120 mm, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Thermex
Kategori: Rengøring & indeklima
Farve: white
Størrelse: 180 x 180 x 119 mm
EAN: 8413893212030
Varenr.: 9978863095
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Thermex Silent 200CHRZ badventilator, fugtstyring, timer, Ø120 mm, hvid
2.199 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermex Silent 200CHRZ badventilator, fugtstyring, timer, Ø120 mm, hvid
2.199 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
THERMEX Silent 200-300 Scandic, Væg, Badeværelse, Hvid, Plast, IP45, 180 m³/t
2.203 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ventilator silent 200 chrz scandic
2.495 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Thermex Silent 200CHRZ badventilator, fugtstyring, timer, Ø120 mm, hvid
2.699 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Thermex Silent 200 CHRZ Ventilator Scandic
2.940 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad S&P Silent 200 CHRZ (CHZ=CHRZ) Hvid, Fugtstyret Ventilator med hygrostat og timer, 180x180mm ø118mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad S&P Silent 200 CHRZ (CHZ=CHRZ) Hvid, Fugtstyret Ventilator med hygrostat og timer, 180x180mm ø118mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.749 kr1.749 krKøb
2LavprisEl2.085 kr2.085 krKøb
3LavprisVærktøj2.099 kr2.099 krKøb
4Greenline2.199 kr2.199 krKøb
5LavprisVVS2.199 kr2.199 krKøb
6CS MEGASTORE DK2.203 kr2.203 krKøb
7MaintainIt2.495 kr2.495 krKøb
8BilligVVS DK2.699 kr2.699 krKøb
9vvsfittings.dk2.940 kr2.940 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for S&P Silent 200 CHRZ (CHZ=CHRZ) Hvid, Fugtstyret Ventilator med hygrostat og timer, 180x180mm ø118mm

PriceData har fulgt prisen på S&P Silent 200 CHRZ (CHZ=CHRZ) Hvid, Fugtstyret Ventilator med hygrostat og timer, 180x180mm ø118mm i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.749 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 2.216 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.943 kr.

Den nuværende pris på 1.749 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for S&P Silent 200 CHRZ (CHZ=CHRZ) Hvid, Fugtstyret Ventilator med hygrostat og timer, 180x180mm ø118mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for S&P Silent 200 CHRZ (CHZ=CHRZ) Hvid, Fugtstyret Ventilator med hygrostat og timer, 180x180mm ø118mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.749 kr415 kr (19%)
24. maj 20262.164 kr415 kr (24%)
6. maj 20261.749 kr415 kr (19%)
5. maj 20262.164 kr415 kr (24%)
24. apr. 20261.749 kr467 kr (21%)
23. apr. 20262.216 kr467 kr (27%)
24. mar. 20261.749 kr333 kr (16%)
23. mar. 20262.082 kr333 kr (19%)
20. mar. 20261.749 kr333 kr (16%)
19. mar. 20262.082 kr333 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret