Gå til hovedindhold

Anker Group Soundcore Sport X20 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - over øret-montering - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort

Anker GroupElektronikEAN: 0194644187019
Pris fra 607 krtil 779 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 172 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 578 kr 29. maj

Sammenlign priser på Soundcore Sport X20 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - over øret-montering - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 607 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Soundcore Sport X20 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - over øret-montering - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort
607 kr
Til butik
Soundcore Sport X20 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - over øret-montering - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: ANKER
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: A3968G11
EAN: 0194644187019
Varenr.: 20934011
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Soundcore Sport X20 Trådløs TWS earbuds Sort Blå
612 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Anker soundcore Sport X20 - Black
699 kr
Til butik
Anker soundcore Sport X20 - Black billede

Produktinformation

- Fleksibel pasform: Sport X20 træningsørepropper er udstyret med justerbare ørehooks, der kan forlænges og roteres for en komfortabel og sikker pasform. Op til 30 graders rotation og 4 mm forlængelse, tilpas positionen så den passer dig perfekt. - Få mere fokus: Sport X20 træningsørepropper leverer kraftig støjreduktion og forvandler larmende fitnesscentre til rolige zoner. Bloker forstyrrende lyde-from skramlende vægte til høje støn. Manuel justering og adaptiv ANC holder dig fokuseret på dine træningsmål. - Skru op for bassen: Oplev den pulserende kraft fra soundcore's BassUp-teknologi, drevet af kraftfulde 11mm dynamiske drivere. Løft din lydoplevelse og øg din motivation. - Alt-sikret design: Sport-øreproppernes unikke kammerdesign og soundcore exclusive SweatGuard-teknologi skaber en ubådsinspireret forsegling, der beskytter de indvendige komponenter mod skade fra vand, sved og støv. Bevæg dig uden frygt. - Holdbar batterilevetid: Sport X20 træningsørepropper giver en bemærkelsesværdig 12 timers batterilevetid på en enkelt opladning, udvidet til 48 timer med opladningsetuiet. Med hurtigopladningsfunktionen kan du gå i gang med din træning uden forsinkelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Anker
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: A3968G11
EAN: 0194644187019
Varenr.: 3278992
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Anker Soundcore Sport X20 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort Blå
701 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner Soundcore Sport X20 med ANC - sort/blå
-20%739 kr
Før 919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner Soundcore Sport X20 med ANC - sort/blå
-19%759 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Soundcore Sport X20 Trådløs TWS earbuds Sort Blå
779 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Soundcore Sport X20 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - over øret-montering - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Soundcore Sport X20 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - over øret-montering - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK607 kr646 krKøb
2CompuMail DK612 kr612 krKøb
3Proshop DK699 kr738 krKøb
4Teknikproffset DK701 kr750 krKøb
5Boligcenter DK739 kr739 krKøb
6Vivas DK759 kr828 krKøb
7Ultrashop779 kr779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Soundcore Sport X20 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - over øret-montering - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort

PriceData har fulgt prisen på Soundcore Sport X20 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - over øret-montering - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 449 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 633 kr.

Den nuværende pris på 607 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for Soundcore Sport X20 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - over øret-montering - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for Soundcore Sport X20 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - over øret-montering - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026607 kr7 kr (1%)
3. jun. 2026600 kr22 kr (4%)
29. maj 2026578 kr3 kr (1%)
28. maj 2026581 kr1 kr (0%)
26. maj 2026582 kr4 kr (1%)
25. maj 2026586 kr4 kr (1%)
24. maj 2026590 kr3 kr (1%)
23. maj 2026593 kr2 kr (0%)
18. maj 2026595 kr13 kr (2%)
16. maj 2026582 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret