Gå til hovedindhold

Anker Soundcore Rave 3S - Festhøjttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 200 Watt - 2-vejs

AnkerElektronikEAN: 0194644290528
Pris fra 2.499 krtil 3.349 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 850 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.042 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Soundcore Rave 3S - Festhøjttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 200 Watt - 2-vejs og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2499 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Anker Soundcore Rave 3S partyhøjttaler - sort, 200 W
2.499 kr
Til butik
Anker Soundcore Rave 3S partyhøjttaler - sort, 200 W billede

Produktinformation

Kraftig partyhøjttaler til fester og karaokeGør enhver sammenkomst til en fest med Soundcore Rave 3S. Den trådløse partyhøjttaler leverer 200 W RMS-effekt og farverigt LED-lys i flere farver, der skaber stemning. Med den indbyggede batteriløsning får du op til 12 timers spilletid, så musikken kan spille længe. IPX4-vandresistens og praktisk bærehåndtag gør den oplagt til brug både inde og ude.Tilslutning og features, der samler alleBluetooth giver hurtig, trådløs forbindelse til mobil eller smartphone. True Wireless Stereo (TWS) gør det muligt at parre to kompatible højttalere for større lyd. Sættet inkluderer mikrofon, så du kan synge med til dine yndlingsnumre eller holde taler. Rave 3S er udviklet som en ægte partyhøjttaler med fire højttalerenheder og en 16,5 cm woofer, der giver dyb bund og underholdning i top.Produkttype: PartyhøjttalerFarve: SortRMS-effekt: 200 WHøjttalere: 4 enheder, 1 wooferWoofer-diameter: 16,5 cm (6,5")Bluetooth: JaWi‑Fi: NejTWS: JaIndbygget mikrofon: NejFM-radio: NejTilslutninger: Ingen AUX/3,5 mmBatteri: Indbygget, op til 12 timerVandresistens: IPX4Bærehåndtag: JaLED-lys: Ja, flerfarvetMedfølger: Mikrofon, manualPakkemængde: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Anker
Kategori: Radioer
Vægt: 14.74g
EAN: 0194644290528
Varenr.: 2099453
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Anker Soundcore Rave 3S partyhøjttaler - sort, 200 W
2.519 kr
Til butik
Anker Soundcore Rave 3S partyhøjttaler - sort, 200 W billede

Produktinformation

Kraftig partyhøjttaler til fester og karaokeGør enhver sammenkomst til en fest med Soundcore Rave 3S. Den trådløse partyhøjttaler leverer 200 W RMS-effekt og farverigt LED-lys i flere farver, der skaber stemning. Med den indbyggede batteriløsning får du op til 12 timers spilletid, så musikken kan spille længe. IPX4-vandresistens og praktisk bærehåndtag gør den oplagt til brug både inde og ude.Tilslutning og features, der samler alleBluetooth giver hurtig, trådløs forbindelse til mobil eller smartphone. True Wireless Stereo (TWS) gør det muligt at parre to kompatible højttalere for større lyd. Sættet inkluderer mikrofon, så du kan synge med til dine yndlingsnumre eller holde taler. Rave 3S er udviklet som en ægte partyhøjttaler med fire højttalerenheder og en 16,5 cm woofer, der giver dyb bund og underholdning i top.Produkttype: PartyhøjttalerFarve: SortRMS-effekt: 200 WHøjttalere: 4 enheder, 1 wooferWoofer-diameter: 16,5 cm (6,5")Bluetooth: JaWi‑Fi: NejTWS: JaIndbygget mikrofon: NejFM-radio: NejTilslutninger: Ingen AUX/3,5 mmBatteri: Indbygget, op til 12 timerVandresistens: IPX4Bærehåndtag: JaLED-lys: Ja, flerfarvetMedfølger: Mikrofon, manualPakkemængde: 1 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: Anker
Kategori: Radioer
Vægt: 14.74g
EAN: 0194644290528
Varenr.: 2099453
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Soundcore Rave 3S - Festhøjttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 200 Watt - 2-vejs
2.927 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Soundcore Rave 3S Festhøjttaler Sort
2.940 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Soundcore Rave 3S Festhøjttaler Sort
3.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Soundcore Rave 3S - Festhøjttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 200 Watt - 2-vejs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Soundcore Rave 3S - Festhøjttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 200 Watt - 2-vejs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
2Vivas DK2.519 kr2.688 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.927 kr2.927 krKøb
4CompuMail DK2.940 kr2.940 krKøb
5Ultrashop3.349 kr3.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Soundcore Rave 3S - Festhøjttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 200 Watt - 2-vejs

PriceData har fulgt prisen på Soundcore Rave 3S - Festhøjttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 200 Watt - 2-vejs i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.981 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 3.352 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.649 kr.

Den nuværende pris på 2.499 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Soundcore Rave 3S - Festhøjttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 200 Watt - 2-vejs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Soundcore Rave 3S - Festhøjttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 200 Watt - 2-vejs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20262.499 kr489 kr (16%)
17. maj 20262.988 kr189 kr (7%)
16. maj 20262.799 kr722 kr (35%)
14. maj 20262.077 kr422 kr (17%)
13. maj 20262.499 kr700 kr (22%)
11. maj 20263.199 kr400 kr (14%)
8. maj 20262.799 kr300 kr (12%)
6. maj 20262.499 kr300 kr (11%)
5. maj 20262.799 kr377 kr (16%)
20. apr. 20262.422 kr566 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret