Gå til hovedindhold

J. Petersen Sort lakeret T-nøgle 16 mm ( Stophane Nøgle )

J. PetersenSanitetEAN: 5709057157815
Pris fra 141 krtil 147 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (4% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sort lakeret T-nøgle 16 mm ( Stophane Nøgle ) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 141 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sort lakeret T-nøgle 16 mm ( Stophane Nøgle )
141 kr
Til butik
Sort lakeret T-nøgle 16 mm ( Stophane Nøgle ) billede

Produktinformation

Universal T-nøgle. T-nøglen anvendes sammen med en spindelstang til nedgravede ventiler. T-nøglen er fremstillet i galvaniserede stål.Dimension: 9 mm, 16 mmDim 275 x 255 x 12 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Ipa
Kategori: AVK stikledningsventiler m.v.
EAN: 5709057157815
Varenr.: 37539
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Universal Tee nøgle 16 mm hul, sort
147 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
J. Petersen Teenøgle 16 mm hul g
147 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sort lakeret T-nøgle 16 mm ( Stophane Nøgle ) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sort lakeret T-nøgle 16 mm ( Stophane Nøgle ) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk141 kr141 krKøb
2CS MEGASTORE DK147 kr186 krKøb
3Proshop DK147 kr186 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sort lakeret T-nøgle 16 mm ( Stophane Nøgle )

PriceData har fulgt prisen på Sort lakeret T-nøgle 16 mm ( Stophane Nøgle ) i 163 dage. Laveste pris i perioden er 130 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 141 kr.

Den nuværende pris på 141 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Sort lakeret T-nøgle 16 mm ( Stophane Nøgle ). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Sort lakeret T-nøgle 16 mm ( Stophane Nøgle ) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026141 kr6 kr (4%)
30. apr. 2026147 kr2 kr (1%)
8. apr. 2026149 kr2 kr (1%)
8. feb. 2026147 kr3 kr (2%)
7. feb. 2026144 kr2 kr (1%)
5. feb. 2026142 kr1 kr (1%)
6. jan. 2026141 kr1 kr (1%)
30. dec. 2025140 kr10 kr (8%)
28. dec. 2025130 kr10 kr (7%)
27. dec. 2025140 kr10 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret