Gå til hovedindhold

Sony SRS-XB100 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - blå

SonyHøjttalereEAN: 4548736146143
Pris fra 261 krtil 549 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 288 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sony SRS-XB100 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - blå og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 261 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony SRS-XB100 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - blå
261 kr
Til butik
Sony SRS-XB100 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - blå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Bærbar højtalere
Farve: 2
Artikel nr.: SRSXB100L.CE7
EAN: 4548736146143
Varenr.: 10981030
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony SRS-XB100 Højttaler Blå
262 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony SRS-XB100 - portable speaker - Blue
281 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bluetooth-højttaler Sony SRS-XB100 - blå
-14%319 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bluetooth-højttaler Sony SRS-XB100 - blå
-13%339 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony SRS-XB100 Højttaler Blå
359 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sony SRS-XB100 bærbar Bluetooth-højttaler
385 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Srs-xb100 Wireless Speaker - Blue Blå
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony SRS-XB100 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony SRS-XB100 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK261 kr300 krKøb
2CompuMail DK262 kr262 krKøb
3Proshop DK281 kr320 krKøb
4Boligcenter DK319 kr319 krKøb
5Vivas DK339 kr408 krKøb
6Ultrashop359 kr359 krKøb
7Teknikproffset DK385 kr434 krKøb
8Dustin DK549 kr635,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony SRS-XB100 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - blå

PriceData har fulgt prisen på Sony SRS-XB100 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - blå i 170 dage. Laveste pris i perioden er 261 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 323 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 295 kr.

Den nuværende pris på 261 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Sony SRS-XB100 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Sony SRS-XB100 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026261 kr1 kr (0%)
21. maj 2026262 kr1 kr (0%)
20. maj 2026261 kr1 kr (0%)
11. maj 2026262 kr6 kr (2%)
9. maj 2026268 kr4 kr (2%)
8. maj 2026264 kr3 kr (1%)
7. maj 2026267 kr2 kr (1%)
6. maj 2026265 kr2 kr (1%)
1. maj 2026267 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026268 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret